2737
2739
دخترم ۵ روزی میشه که تب شدید داره که تا ۴۰ درجه هم میرسید بردمش دکتر خداروشکر تبش قطع شده ولی از دیروز اسهال شده طوریکه یه چیزی میدم یه ساعت بعد دفع میکنه و خیییلی آبکیه.اصلا اشتها هم نداره.یه هفتست لب به غذا نزده با اینکه هر روزم غذا جدید درست میکنم براش.دخترم تازه رفته تو ۱۲ ماه.لطفا هرکی تجربه داره راهنمایی کنه.ممنون
ممکنه بخاطردارویی که دادی باشه تو بروشور داروهاش بخون ببین عوارضش اسهال هست ؟؟ بهش غذای سبک بده میوه هم فقط سیب کته ماست بهش بده دوغ کفیر هم خیلی خوبه انشالله خوب میشه کم کم اشتهاش بر می گرده
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
علایمی که میگین بسیار شبیه ویروش گوارشی هست گاسترو شده احتمالا باید صبر کنین تا اشتهاش برگرده فقط با تمام قوا جلوی کم اب شدن بدنشو بگیرین
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اب و پودر او ار اسو قطع نکن سبزیحات نده سوپ نده فقط کته با ماست شیرین و گاهی هم یک قاشق مرباخوری عرق نعنا. و توی کته اش هویج پخته و سیب زمینی. میوه موز و سیب . و چون اسهال داره مولتی ویتامین ندید چون تشدید میکنه اسهالشو. و گوجه فرنگی اسهالشو تشدید میکنه.ندید. فعلا چون تب داشته اشتها نداره. هیچ نوع گوشت پخته ندید. انشاالله زود خوب بشه. ولی اگه بند نشد جتما ببرید دکتر. چون هوا گرمه و بدنش کم اب نشه.
2706