2733
2734
عنوان

مامانایی که دیابت بارداری داشتن میشه یه لحظه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12522 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
البته قند میوه ها خیلی دیرتر تبدیل به گلوکز میشه اما بهتره که میوه هایی که قند بالاتری دارند مثل موز ,خربزه ,هندوانه ,طالبی ,انگور وتوت رو نخوری اینارو متخصص غدد به من گفت اما میوه های دیگه مشکلی نداره و در طول روز تا شش واحد میوه هم می تونی بخوری
عزیزم نگران نباش من سال قبل که باردار بودم دیابت بارداری داشتم ,اول تمام سعیم و کردم که با رژیم کنترل کنم اما دکترم گفت بیشتر دیابت بارداری با رژیم کنترل نمیشه و به خاطر هورمونهای بارداریه و بهم انسولین داد و رژیم تغذیه مناسب و کل بارداریم قندم کنترل شده بود و خدارو شکر بچم سالم به دنیا اومد و دیابت خودم هم کامل ازبین رفت
خداروشکر یاس جون من قبل بارداری چکاپ شده بودم هیچ مشکلی نداشتم ،این دیابت لعنتی تازه اومده سراغم میگن معمولا از 24 هفته به بعد بروز میکنه
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.