2733
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 35 بازدید | 54 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر منم اوایل ناراحت میشد که بابام سیگار میکشه تو خونه....بهم چند بار گفت گفتم اگه راست میگی خودت بهش بگو!!!!!دیگه راحت شدم
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
مثلا دیروز داشتیم اش دندونی دخترمو پخش میکردیم،ماشین خراب شد جلو خواهرم به من گیر داد جلوی خودم جرات نداره بعدش من به خواهرم گفتم با گریه با یک مرد خوش اخلاق ازدواج کن
وا ! بگو مردی که به اینا نیست ! اتفاقا اگه خوب باشی. خانوادم بیشتر روت حساب میکنن ..من مامانمینا بیشتر هوای شوهرمو دارن تا خودم والا
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
اره گلناز جون،تو خونشون مامانش زرنگه انواع اقسام غذاهارو درست میکرده میذاشته جلوشون،اما مامان من پادرد داره،یکنوع غذا درست میکنه،بعضی وقت ها شام درست نمی کنه،بهش برمیخوره
خب عزیزم اینارو شماباید مدیریت کنی اگه مامانت نمیتونه خودت پاشو غذا درست کن یا به بابات بگو تو جمع سیگارنکشه چون من خودم ب بوی سیگار واقعا حساسم شوهرتو درک میکنم هرچند دلیل نمیشه باهات بدرفتاری کنه
2706