2737
2734

عزیزم‌ همه سوال هات رو در یک جمله میگم ، به خاطر نو شدن فصل و دل خود آدم هست که سالش رو تازه شروع کنه با انرژی مثبت و خوب ، الزاما اینجور نیست همه چی بخرن همه ، حتی یه دست لباس تو خونه ای هم باشه اوکی هست  

ما عید تا عید خونه فامیل میریم حواب سوال اول

من عید تا عید سرتا پامو نو میکنم چون کلا کم بیرون میرم اگه اون وسط یه شلوارم یا هر لباسی پاره و کهنه  بشه میخرم در طول سال 

اره خونه هرکی عید برم همون نیه دست نو رو میپوشم تکراری نیستش ک منو نمیبینن با اون لباس تا وقتی برم خونشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب اخه خیلیا هنوزم خیلی جاها عید دیدنی میرن

اره معمولا تو عید همون یه دست لباسی که واس عید خریدن میپوشن 

اگه ست میخرن اره دیگه بعد از عید هم همیشه اون مانتو رو با همون شال میپوشن

خرید طول سال هم دیدم که دارن ولی واس عید هم جداگونه میخرن به رسم سنت های گذشته

خیلیا هم خرید ان چنانی ندارن در طول سال همه رو میذارن شب عید نو میکنن

2731
با دومی موافقم شدید

جووون

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
2740
اره خب اخه خیلیا هنوزم خیلی جاها عید دیدنی میرن اره معمولا تو عید همون یه دست لباسی که واس عید خرید ...

تو ایران عید فقط شده خرید لباس وقتایی ک لباسشون نو هس هیچ نپوشیدم بازم برا عید باید بخریم کلا رسم های چرتی داریم

کی گفته رفت و امدا کم شده؟؟؟پس چرا ما همه جا میریم و همه میان؟؟؟

خرید عید نمیدونم دقیق ولی خودم تا لازم نباشه خرید نمیکنم که امسال برای اولینبار بشدت خرید کردم که دیگه لباسای تکراری نپوشم بعدم چرا لباسا تکرار بشه تا اخر عید که یه دست لباس نمیپوشن

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

من خرید عید و خونه تکونی ندارم . هروقت چیزی بخوام میخرم ، نظافت روزانه و هفتگی هم باعث میشه خونه همیشه مرتب بمونه

عید دیدنی فقط خونه ی مادرم و مادرهمسرم میرم ... با همسرم گردش و رستوران گردی و سفر و فیلم بینی داریم

عید برامون حکم تعطیلات داره فقط 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

من میخرم ،همین یکماه سه تا مانتو گرفتم بنا ب شرایط ک مدل و رنگ های مختلف نیاز داشتم گاهی هم شده داشتم نمیخرم عزیزم 

اره من همون چیزایی ک برا عید خریدم میپوشم

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙

خب خانواده و اخلاق ها فرق داره عزیزم ...من خودم به شخصه طرف همسرم همشون عید دیدنی میرن و رفت و امد دارن و مسلما ماهم باید بریم ما بیشتر عیدو میگردیم و بعد عید ک تموم میشه تا اردیبهشت عید دیدنی هارو انجام میدیم ...لباس خریدن هم خب میگن شگون داره سال نو لباس نو بپوشی من خودم دقیقا هرماه مانتو و پالتو وشال و کیف و... همیشه میخرم یجوری ک از همه رنگا مانتو و شال و کیف دارم نمیدونم امسال دیگ چ رنگی بخرم 😂ولی خب رسمه و شگون داره یکی میبینی نمیخاد و نمیخره یکیم نمیخاد ولی میخره مثله من...خودم چن دست مانتو میخرم ک مهمونیام تکراری نباشه یا انقد مانتو دارم ک بعضیاشو خیلیا ندیدن همونارم میپوشم درکل تکراری نمیپوشم 

2706