2733
2734

مجبورم میکنن هر جا برن منم باید باهاشون برم خب تا کی مگه بچه ی دوسالم منم اصلا دوس ندارم برم بیرون جاهایی که دوس ندارم من ندیدم کسی بیاد خونمون بچه هاشو باخودش بیاره بااینکه اونا کوچیکتر از منن بچن این شده بزرگترین مشکل زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تک فرزندی؟

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
2738

الان خوبی عزیزم

بذار ازدواج بکنی مشکلت میشه هزار برابر

از این طرف خونواده خودت هرجا میرن تو رو راه میندازن دنبال خودشون ار اون طرف خونواده شوهر

تازه اگرم نری دیگه واویلاست

پیرامون کردن با این قضیه

به خاطر همین از عید متنفرم به قرآن😖😖😖

زمان کرونا نفس راحتی کشیدیم والا

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

من نوجوون که بودم مامانم همینکارو میکرد

من میگفتم نمیام میخوام تو خونه تنها باشم و از تنهاییم لذت میبردم

هی به من حس عذاب وجدان میداد که اگه نیای خونه دوستم زشته و فلان   منم نمیرفتم ولی عذاب وجدان داشتم که وااااای چ کار بدی کردم

در صورتیکه دختر خودش بزرگ شد اصلا هیچ جا نمیاد دلیلی هم نداره بیاد!

الانم مثلا خالم از تهران میاد خونه مادربزرگم اونسری هی میگفت بیا ببینش ناراحت میشه  ولی بنظرم این حرف خیلی مسخرس اگه قراره کسیم ناراحت شه مشکل خودشه چون قرار نیست ما جلو همه عرض اندام کنیم بخوایم میریم نخوایم نمیریم مردم همیشه یه حرفی پیدا میکنن واسه حرف زدن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
خب مجبورم میکنن دعوا میکنن البته پدرم 

من ۲٠ سالمه الان

از ۱۴/۱۵ سالگیم میزاشتن تنها بمونم خونه بهشون میگم درس دارم یا نمیخام فیلم دارم اینا 

حالا شما از عشق بگید ولی من میگم اعتماد کردن خیلی ارزشش بیشتر و قشنگ‌تره.،،. 
نه

خوب لابد ی دلیلی دارن که ما نمیدونیم

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
2706