2737
2734
عنوان

سوال در مورد ازدواج،پسر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 174 پست
سنت خیلیم خوبه لطفا به فکر باش بعدم همه دختر خانومارو بلاگرای اینستا نبین همه دنبال طلا و خونه زند ...

ممنونم ب خاطر راهنمایی

ن بابا بچه ننه چیه

منه بدبخت مثل پدر خونواده ام😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اینکه عاقلانه برو جلو

بعدش عاشق شو

این خیلی موندگار تر و شیرین تره

به آسمانِ دیوانه‌یِ                                          اولِ بهار                                                           میماند  دل...!!🍃
2728
2738
اره ولی واسه دوستی معیار خاصی وجود نداره اما ازدواح فرق داره

معلومه که فرق داره

بحثه ی عمره

به آسمانِ دیوانه‌یِ                                          اولِ بهار                                                           میماند  دل...!!🍃
ممنونم ب خاطر راهنمایی ن بابا بچه ننه چیه منه بدبخت مثل پدر خونواده ام😊

خلاصه گفتم ک بدونی زن بیاری خونه خودت بعد بچسبی به مادر و خواهر و.... اونو حرص بدی زندگیتو زهرت میکنه حتی اگه خیلیم پولدار باشی

شوهرم میگه بعضی مردا اول باید نگاه کنن ببینن میتونن یه دخترو بیشتر از خانوادشون دوست داشته باشن اونوقت وقته ازدواجشونه

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...
سنت کمه😑😂 جدی من به خودم می‌گم سی ازدواج می‌کنم الان بچه‌م نمی‌فهمم

ب اختلاف سنی فک کردی

بچم باید تا سن ۲۰ سالگی بگه خدا بیامرز بابام؟پنج سال اول زندگی هم ادم نباید بچه دار بشه تو اول اینده بچشو درست کنه بعد بدنیا بیاره

ب همه چی فک کن

سلام هم شهری باید خودت عاشق بشی بدون عشق میخوای ازدواج کنی؟  باید منتظر زمان مناسب باشی تا ...

باید یه مدت باشی با اون فرد تا اخلاقشو بگیری😶

بـرای پـیـروز و احتـمالـ انـقـراضـشـ🤧

سنت کمه بذا ۳۰

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)