2733
2734

دخترم ۵۹ روزشه دکتر ش امپرازول داده ولی بدتر شده  اگر از دارویی نتیجه گرفتید لطفا بگید بچم انقد گریه کرد امشب صداش دیگه در نمی اومد 

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رفلاکس داشتم ولی نوزاد فرق داره فقط بنظرم باید سعی کنی وقتی شیر میخوره خوابیده کامل بهش ندی و موقع خواب زیر سرش بالش بذاریو یگم بدنش جوری قرار بدی که سرش بالا تر پاهاش باشه همین

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

دخترت ۱ روز از دختر من کوچیکتره!

منم همین مشکل رو دارم امپرازول داد وقتی دادم حس کردم بدتر شد دیگه نمیدم. چون خودم بهش شیر میدم، خودم یه سری چیزا رو رعایت میکنم، خوراکیایی که باعث رفلاکس میشن نمیخورم، سر تختش هم اوردم بالاتر که شیب دار باشه، شیر دادنش هم تنظیم کردم تقریبا سر ساعت بهش میدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

و اینکه تا خرخره شیر بهش ندی مثلا ساعتای شیر دادنت زیاد کن ولی هر دفعه که میدی کم بده 

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2740