2733
2739
حالا امروزم می خوام برم سونو میترسم نی نیم طوریش شده باشه بچه ها من دیشب و پریشب به خاطر سر درد شدید ٢ تا استامینوفن ساده خوردم مشکلی نداره که ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من هر شب کل دندونام ویریزه تو دهنم.صدقه بده
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
من چند سال پیش خواب دیدم خوردم زمین همه دندونام شکست وای دیگه فکر کردم زندگیم همونجا تموم شد و حتما یه بلایی سرم میاد اما همینطور که میبینید همچنان در خدمتتونم الکی به خودتت استرس نده با شکم پر خوابیدن گاهی کلا پروسه خواب رو میبره به ناکجاآباد منتها چون خودت داری به خودت شک میدی یه صدقه بذار کنار برای رفع بلا
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
صدقه بده ایه الکرسی بخون بده ن عزیزم استامینیفون بدون کدیین (تب بر)تا۳تاهیچ ایرادی نداره تویه روز
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
صدقه بده
مام زیاد خواب دندون دیدیم هیجی نشده خداروشکر
سعی کن خواب رو خیلی نه تعریف کنی نه تعبیر
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
2706