2752
2734
میدونم عزیزم گاهی ما تو شرایطی قرار می‌گیریم که بدونیم ماهم انسانیم و ممکنه خطا کنیم و هیچ فرقی با ب ...

مرسی از شما بخدا این مدت یعنی سنگ شدم همیشه برای جمع و جور کردن زندگی از خودم گذشتم تمام زندگی مادرم. و زندگی خودم مسولیتش با من عین یه سنگ بیحس بودم وعصبی خسته وحس افسردگی به خدا قسم حالم از حتی فکری که در ذهن ودلم گذشته خراب یه حس عذاب و ناراحتی کاش میشد متوجه بشه آدم بدی نیست همسرم خیلی خوبه ولی واقعا در امور خودش رو کنار کشیده حتی بچه هم همیشه مسولیتش از درس مریضی رفع و رجوع مشکلات با من بوده

بخدا اصلا ارتباط علنی وجود نداره حتی اجازه حرف نامربوط یا ابراز چیزی رو ندادم الان مشکل با خودم چرا ...

می‌دونم ارتباط اونجوری وجود نداره.

دیگه آدمیزاده، احساسات داره، چه میشه کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونید گاهی اصلا فکر نمیکنی همچین مسایل یک زمان برا آدم پیش بیاد ولی چشم وا میکنید میبینی نفهمیدی چ ...

حرف دلت رو به همسرت بزن ، بدون واهمه و نگرانی ، همه اینا رو ی خلوت دو نفره بهش بگو و حرفایی ک تو دلت هست ، این خودش بهترین تلنگره ، اون آقایی هم که وارد زندگیت شده قطعا نیت خوبی نداره اینو از رفتارش میشه فهمید 

میدونم عزیزم گاهی ما تو شرایطی قرار می‌گیریم که بدونیم ماهم انسانیم و ممکنه خطا کنیم و هیچ فرقی با ب ...

اگر خانواده مریض بودن یا مشکلی بود همه رو من حساب میکردن حالم از این نقاب محکم بودن بهم میخوره حس میکنم اصلا دیگه توان ندارم دوست دارم منم بهم توجه بشه میگم مرد فوق العاده ای هست شاید بقیه بگن خوشی زده زیر دلت ولی هرگز فکر نمی‌کردم کمبود محبت تا به این اندازه درونم انباشته شده

2731
حرف دلت رو به همسرت بزن ، بدون واهمه و نگرانی ، همه اینا رو ی خلوت دو نفره بهش بگو و حرفایی ک تو دلت ...

بله خودمم این رو متوجه شدم ولی من ادمش نیستم چون الان فقط حس ذهنی من رو تا این حد دچار استرس و عذاب وجدان کرده شروع که محال من دختر دارم وایندش برام با ارزش ترین گاهی قبل این ماجرا ها آنقدر فشار روم بود حس مرگ و افسردگی ذاشتم

یه تجربه مشابه با شما دارم نه این مدلی ولی منم فکر میکردم چقدر آدم هایی که وارد یه رابطه میشن کثیف و بد هستن تا اینکه تو یه شرایطی چشم که باز کردم دیدم دلم داره از شنیدن حرفای قشنگ یکی دیگه میلرزه گرچه اجازه ندادم اون رابطه پر و بال بگیره ولی از اینکه دیگران رو قضاوت کرده بودم و حالا میدیدم منم ممکنه تو شرایط خاص مثل اونا باشم درس بزرگی گرفتم 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
یه تجربه مشابه با شما دارم نه این مدلی ولی منم فکر میکردم چقدر آدم هایی که وارد یه رابطه میشن کثیف و ...

منم دقیقا مثل شما بخدا هیچی نیست و نخواهد بود ولی دقیقا همون حال خوب یا حس خوب که متنفرم از داشتنش یه جنگ مسخره با درون خود ادم

منم دقیقا مثل شما بخدا هیچی نیست و نخواهد بود ولی دقیقا همون حال خوب یا حس خوب که متنفرم از داشتنش ی ...

دقیقا میفهمم چی میگی من یه دفترم دارم حس و حال لحظه هام رو توش مینویسم چند روز پیش تو خونه تکونی داشتم مرورش میکردم دوباره رسیدم به اون قسمت که هم از دیده شدن خوشحال بودم هم عذاب میکشیدم من گوینده اون کلمات رو دوست نداشتم ولی خود اون کلمات برام جالب بودن 

دقیقا میفهمم چی میگی من یه دفترم دارم حس و حال لحظه هام رو توش مینویسم چند روز پیش تو خونه تکونی داش ...

دقیقا همین هستش گوینده مهم نیست کلمات مهم چقدر تلخ از عزیزترین های خودت نشنوی نبینی ما خانم ها هر چقدر قوی و محکم درونمون حس لطیفی هستش فقط تظاهر میکنیم دلم گرفته و خیلی ناراحتم از خودم

دقیقا همین هستش گوینده مهم نیست کلمات مهم چقدر تلخ از عزیزترین های خودت نشنوی نبینی ما خانم ها هر چق ...

از خودت دلگیر نباش عزیزم گاهی لازمه یکم ترک بخوریم یکم این ظاهر سفت و محکم دستخوش تغییر بشه من بعد از اون سعی کردم یکم بیشتر برای خودم وقت بزارم گهگاهی برای خودم کادو میخرم خودم رو دعوت میکنم به یه کافه گه گاهی تنها میرم پارک و قدم میزنم و خودم نمیزارم اون حس زنانگی درونم نادیده گرفته بشه یه آهنگ شاد میزارم و میرقصم و از دیدن خودم تو آیینه ذوق میکنم قربون صدقه خودم میرم 

۳۱سال گیلان ۱۶ سال سنتی ازدواج کردم

ازدواج های زود هنگام آخرش همینه ، باز تاکیید میکنم از رابطه با اون آقا دوری کن و خودت رو قوی کن ، فکر کن شوهرت نیس  و خودتی و خانواده

از خودت دلگیر نباش عزیزم گاهی لازمه یکم ترک بخوریم یکم این ظاهر سفت و محکم دستخوش تغییر بشه من بعد ا ...

کارهایی که سالها رها کردم با چه رویی به این مسأله فکر نکنم چه قضاوتی درون ذهنش برام وجود داره وای یعنی با فکر به این ها عرق سرد میگیرم