2737
2739
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593006 بازدید | 18281 پست
ساحل جون وفاطمه جوووون تبــــــــــــــریککک میگم مبارررررررررک باشه جیـــــــــــــــــــــغ و هوووووووووووووووووراااااا برای ما هم دعا کنید .من که این ماه نشد ان شالله تا مهر نتیجه بگیرم
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حنا جووون ان شالله با خبر های خوب میای
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
2728
حنا جون با این فاصله پس ان شالله مامان شدی ان شالله فردا هم بی بی بذار ببین پرنگ تر میشه .پیشاپیش مبارررررک باشه
سلام ، همه اونایی که جواب آز + گرفتین خیلی براتون خوشحالم هورااااااااااااااااا مبارکههههه
ایشالا روزای خوشی رو با نی نی تون تجربه کنید.
اگه تونستین برای ما، که حسابی منتظریم و به قول شکلات جون هر دردی رو میذاریم به حساب بارداری!!! از علائمتون بگید.
مرا با خود درآمیز و رنگ های بی شمارت را در وجود سنگی جای ده تا دلم رنگین کمانی از یاد و شمای تو باشد....
2738
سلام نازنین جون، خوبی؟ توام مثل من تازه اومدی. روز چندمی؟ الان در چه حالی؟!؟!؟
مرا با خود درآمیز و رنگ های بی شمارت را در وجود سنگی جای ده تا دلم رنگین کمانی از یاد و شمای تو باشد....
2706