2737
2739
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593006 بازدید | 18281 پست
مامیییییییییی جووووووووووون خدا رو شکرررررررررر دلم آروم شد خیلی به فکرت بودم
ساریناااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مبارکهههههههههههههههههههههههه
سمیههههه شکلااااات جونم ایشالا که شما هم با خبرای خوب میاین
جمیعا هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام شکلات جون منم خواهر ندارم درکت میکنم...
استرس نداشته باش عزیزم ایشالا که بارداری.
تو این سایته روز اول آخرین پریتو بزن : http://www.babycenter.com/pregnancy-due-date-calculator
بهت میگه اگه بارداری چند روزته و به نظرم با توجه به این که تو این قسمت نمیپرسه پری هات چند روزس تو از روز 28، 29 به بعد باید بی بیت جواب بده فکر کنم.یعنی بچه از 4 هفتگی بتای خونو میبره بالا در نتیجه باید جواب بده.
مرا با خود درآمیز و رنگ های بی شمارت را در وجود سنگی جای ده تا دلم رنگین کمانی از یاد و شمای تو باشد....
سلاااااااام به همه صبحتون بخیرو شادی
من امروز بی بی زدم ومنفی بود اصلا هم ناراحت نشدم چون حالتهای بارداری نداشتم امروز قراره برم پیش دکتر جدیدم ببینم نظرش چیه ؟
شکلات جون از 36 پری به بعد بی بی نشون میده ان شالله این ماه باردار میشی وانتظار نمیکشی .شما هم مثل خواهر خودم هستی منم طعم بی خواهری را میکشم و خوشحالم خواهر های خوبی دارم
نی نی جان ان شالله زوووود باردار میشی من بعد 2سال ونیم اولین بارداریم صورت گرفت .برو دکتر تا بهت دارو های محرک تخمک گذاری بده
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
یا کاشف الکرب عن وجهه الحسین (ع)
اکشف کربی بحق اخیکَ الحسین(ع)
خدایا کمکمون کن تا زود باردار بشیم
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
ساریــــــــــــــــنااااااااااااااااا چی شــــد با کلی ذوق اومدم این صفحه رو باز کردم
2738
سلام دوستان
من امروز رفتم از
روز پریود از بتا 60
دکتر ازمایشگاه گفت بارداری ولی باید تکرار بشه
خیلی ناراحتم
هزارتا سوال اومزه تو زهنم
نکنه خاارج از رحمی باشه
نکنه اصلا باردار نباشم
تو رو خدا برام دعا کنید خیلی به دعاتون احتیاج دارم
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
ساریناااااا جوووون مبـــــــــــااااارکهجییییییییییییییغغغغغ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دست راستت روی سر ما ..ولی اصلا از این فکرها نکن باشه 3 روز دیگه بری از بدی رفته رو 1000 نی نیت سالمه سالم سر جاشه عزیزم استرس بد ترین چیز هست اگه بری و یه نگاه تو تاپیکها بندازی میبینی که از این جورچیزها زیاده برای اینکه خیالت راحت بشه شنبه برو یه از دیگه بده ....بووووووووووسسسسسسسسسسس ما هم برات دعا میکنیم .
ساریناااااااااااا جونم سلاممممممممممممممممممممممم
مبارکهههههههههههه
ایشالا به سلامتی خوشگلم
ازین فکرا نکن
ایشالا که هیچ مشکلی نیس
برات دعا می کنم عسلم
تو هم برای ما دعا کن
بوسسسسسسسسسسسسس
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers
ممنونم سمیه و شکلات عزیزم
نمیدونم این بتا چرا اینقدر دیر بالا میره
دیگه رفت تا شنبه برم آز
امروز هم بی بی زدم
از دیروز یکم پررنگ تر شده
اما بلافاصله خط هاش ظاهر میشن
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
ســـــــلااااام صبحتوووونن بخیر
سارینا جون یکی از بچه ها ازش منفی بود بی بیش +بعد چندروز ازش مثبت شد .احتمالا نی نیت دخمله که بتات کم هست .مواظب خودت باش .و قدر این لحظه ها رو که ماهه انتظارشو کشیدی بدون.ویه دکتر خووووب پیدا کن وتحت نظرش باش راستی اسید فولیک میخوری؟حتما بخور خیلی خوبه .
سلام بچه ها من باردارم هته ششم هستم ولی هیچ علائمی ازبارداری نداشتم

تازگیل صبح تاازخواب بیدار میشم حالت تهوع دارم یه دونه سیب که میخورم خوب میشم
Lilypie First Birthday tickers

پدرم چشمانی از آیینه داشت/ با نجابت الفتی دیرینه داشت
فادا جوووووون مبارککککک باشه عزیزم ان شالله دوران بارداری خوبی داشته باشی