2752
2734
عنوان

بگید چه جوری باشوهرتون اشناشدین وچنسال تفاوت سن دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم مرسی ازدوستا ی خوبم که رفتیم به خاطرات شیرین گذشته
از سکوت اسمان پرسیدم چه بنویسم برای کسی که دوستش دارم ؟گفت بنویس هیچ غروبی غمانگیز تر از دوری نیست !خدایا رضاهامو به تو سپردم مواظبشون باش
2731
همسرم پسر خالمه... از بچگی عاشقم بود ۲ چند ماه باهم در ارتباط بودیم و الانم ۲ ساله ازدواج کردیم هم سنینیم ؛ هر دوتامون متولد۷۰ هستیم ؛شوهرم خیلی جوونه اما واقعا عاقل و فهمیده ست اینو اطرافیان میگن
دختر یعنی حوا واسه کسی که آدمه👸👼 خدا جونی مراقب عشقای زندگیم باش😍❤💋💕💝
ده سال پیش دقیقا 17 اردیبهشت برای اولین بار همو دیدیم ولی نه به عنوان دوست به عنوان معلم و شاگرد عاشقش شدم و خدا منو از طریق ی دشمن بهش رسوند ما هفت سال باهم اختلاف سنی داریم و خداروشکر از زندیگم راضی هستم
دوست صمیمی من با یک پسره اى میخواست دوست شه واسه قرار اول که تنها نباشه منو برد پسره هم دوستش که الان همسرى باشن رو اورد 😃😃 دو واقع دوسته دوست پسره دوستمه ٤سال تفاوت سنى داریم
من کاربرى اول kimiajoonjooni2 هستم 😂
دوست صمیمی من با یک پسره اى میخواست دوست شه واسه قرار اول که تنها نباشه منو برد پسره هم دوستش که الان همسرى باشن رو اورد 😃😃 دو واقع دوسته دوست پسره دوستمه ٤سال تفاوت سنى داریم
من کاربرى اول kimiajoonjooni2 هستم 😂
پسرعمه جان هستند به روش سنتی 3.5بزرگترن ،ماشالله خیلی عاقل وفهمیده ان ما از نوجونی نامزدهم بودیم من 15 اونم 19 سه سال ونیم نامزد بودیم سه سال ونیم هم عقد بعد ازاونم به لطف خدا مزدوج شدیم الان 11ساله مزدوجیم یه دخمل 9ساله هم داریم خدا بچه هاتونو براتون نگه داره کوچولوی منم برامون ببخشه بوس
آرامشم را مدیون توقعی هستم که از دیگران ندارم