2737
2734

با یکی تو مرحله ی آشنایی بودیم 

بعد دیروز منو مامانم و مامانش و خودش بیرون بودیم تو کافه 

از اول تا آخر موقع ورود تا خروج اول خودش جلو میرفت بعد مامانش بعد مامانم و در آخر من

نمیزاشت اول مامانا برن بعد ما بریم خودش مثل گاو جلوجلو میرفت و بزرگتر کوچیکتر هیچی یا اینکه بگه خانوما اول برن و یکم جنتلمن باشه

خلاصه صحبت کردیم همه چیز خوب بود کلی خندیدیم و موقع خروج از اون کافه من اسنپ زده بودم دیدم راننده زنگ زد گفت خانم جلو در هتل بشدت شلوغه و من نمیتونم پیداتون کنم گفتم صبر کنید الان میام بیرون گوشی دستم بود عذرخواهی کردم و زودتر رفتم بیرون ماشینو پیدا کنم که منو ببینه و نره خیلی جلوتر بعد برگشتم تشکر کردم خدافظی کردم و اومدیم خونه و رفتار پسره باهام بد شد و سرد شد و بعد گفت تو نزاشتی چرا منو مامانم اول بریم بعد تو بری و ما بدرد هم نمیخوریم منم گفتم خب بسلامت بعدم از همه جا بلاکش کردم که برنگرده

با ۲۹ سال سن خجالتم نمیکشه عین بچه ها😐😐

بهونه و ایناهم نبودا چون خیلی شاد و شنگول بود اونجا سر همون مسئله یهو سرد شد و رفت تو خودش و درست حسابیم خدافظی نکرد باهامون

میشناسمش چه آدم غد و مغروریه و از کاه کوه میسازه و خودبزرگ بینه

یکی نبود بهش بگه خودت که از اول تا آخر جلوتر از همه همش میرفتی و نمیزاشتی مامان خودت و مامان من اول برن هیچی نبود حالا من یه بار بخاطر اسنپ عذرخواهی کردم و رفتم اونو پیدا کنم بهت برخورد 🤦‍♀️

این موجود نرماله و کار من بد بوده واقعا یا اون دیوونه بوده و الکی حساس شده؟😐🤔

❤️❤️❤️❤️

خداییش با این موجود ازدواج نکن

مسخره لوس

به جای اینکه خودش براتون ماشین بگیره لوس بازیام در میاره

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خداییش با این موجود ازدواج نکن مسخره لوس به جای اینکه خودش براتون ماشین بگیره لوس بازیام در میاره

وای مامانمم همینو گفت 

گفت بجا اینکه بگه شبه بزار براشون ماشین بگیرم دوتا خانومن راهیشون کنم اصلا ببینم راننده کیه و بعد خودش بره تازه سر این مسئله بدشم اومده 

منم کلا انداختمش قاتی زباله ها

❤️❤️❤️❤️
بجای اینکه ناراحت بشه چرا نذاشتی خودم برسونمت 

اره دقیقا

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
وای مامانمم همینو گفت  گفت بجا اینکه بگه شبه بزار براشون ماشین بگیرم دوتا خانومن راهیشون کنم ا ...

اینا شاید الان به نظر کوچیک بیاد بعد تو زندگی پیرت میکنه

کار خوبی کردی مامانت راست میگه