2733
2734
عنوان

متولد شدن فندوقچه عزیزمون(اروین جون)

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 36 پست
مبارکهههههههههههههههههههههههههه، قدم گل پسرتون ایشالله خیر باشه، بوووووووووووووووووووووووووووووووووس
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همدم جونمممممممممممممممممممممممممممممممم خیلی مبارکه عزیزم. انشاله که قدمش خیر باشه و زیر سایه مامان و بابای گلش باشه . وای خیلی ذوق مرگمممممممممممممممم . انشاله که زودتر بیای و عکس آروین گل رو بزاری تا ما زیارتش کنیم
این یکی تبریک هم از طرف موناست که امروز اینترنت و سایتش قاطی کرده و نمی تونه بیاد ولی گفته که پیام تبریکش رو ابلاغ کنیم.
مبارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررک. دست دست دست . سوت سوت سوت
همدم جونم مونا هم امروز اینترنتش قاطی کرده گفته از طرفش بهت تبریک بگیم

مبارککککککککککککککککککککککککککککککککهههههههههههههههههههههههه

این از طرف مونا بود
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
به قول ندا وقتی خبر بچه دار شدن بچه های کلوب رو می شنوم موهای تنم سیخ می شه :))
وقتی اومدم توی تاپیک این حس باز هم بهم دست داد
همدم دیشب موقع خواب به یادت بودم و فکر می کردم چقدر استرس داری
امیدوارم که سایه ات همیشه بالای سر آروین باشه و قدم های کوچولواش پر از خیر و برکت براتون باشه
عزیزمممممممم خلاصه رسید این فندوقی؟
همدم همدمممم همدمممممممممیادم افتاد پارسال اولین کسایی که بهشون از بیمارستان اس ام اس زدم و خبر دادم که مانی اومده تو و مرجان بودید.... وایییییییی
قدمش پر خیر و برکت باشه براتون
عزیزمممممممم خلاصه رسید این فندوقی؟
همدم همدمممم همدممممممم. یادم افتاد پارسال اولین کسایی که بهشون از بیمارستان اس ام اس زدم و خبر دادم که مانی اومده تو و مرجان بودید.... وایییییییی، چقدر زود نوبت تو شددددددددددد
قدمش پر خیر و برکت باشه براتون، عکسسسسس یادت نره
2706