2752
2734
عنوان

ساعت 12 زایمانه برام دعا میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 50 پست

آخی عزیزم، مبارکه.

اصلا نترس،بیهوشی نگرانی نداره.‌شما دفعه اولتونه ولی دکترتون روزی چندتا دارن انجام میدن.

سزارین راحته و بعد از یه خواب عمیق، کوچولوت بغلته.

فقط قبل از عمل بگید پمپ درد میخواید. یا اگه دکترتون اعتقادی نداره،بعدش شیاف بگیرید. نگران نباشید. زایمان خوبیه.‌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فردا میشم 36هفته  خونرسانی بچه کم شده بود

دوستم هفته گذشته ۷ماه زایمان کرد وزن بچه اش یک کیلو بود.بخاطر مسمویت ختم بارداری دادن هر دو سالم سرحال

استرس نداشته باش برات حمد میخونم صلوات میفرستم زایمان راحتی داشته باشی.

دیگ از این ب بعد شب بیداری گریه شیر دادن شروع شد❤

❤اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2731
فردا میشم 36هفته  خونرسانی بچه کم شده بود

یعنی فشار رحم داری؟منم دارم یعنی زودتر زایمان میکنم؟

دراین درگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه ز امروزت مشو غره که از فردا نه ای اگه
عزیزم بسلامتی زایمان کنی ❤️🌹🙏 از اول بارداریت خونرسانی به جنین چک میشد ؟ برای خونرسانی بهش دارو ...

منم روزی دو تا آسپرین.. از هفته ۱۲ خوردم تا الان که ۲۷ هستم.. اگر بهتر نشم آنوکسپارین میرنم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ای جانم فسقلی میخواد چهارشنبه سوری به دنیا بیاد که آتیش بسوزونه  

خدا برات حفظش کنه پا قدمش مبارک باشه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

عزیزم میفهمم استرس و دل اشوبتو ولی به این فکر کن که ابن همه خانم زایمان کردن هیچیشون نشد 😍🥺ب کوچولوها فکر کن که قراره بغل بگیریش ♥️🥺

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️

عزیرم به سلامتی 

سر زایمان دعام کن  

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤                                                                          
یعنی فشار رحم داری؟منم دارم یعنی زودتر زایمان میکنم؟

منم شریان های رحمی پرفشار هستن.. آسپرین میخوری؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706