2737
2734
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52706 بازدید | 1206 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه شما چند سالشه؟ چند وقته درگیر شده؟ 

دخترمن فروردین میشه دوسال ونیم از فرودین ۹۹یهو تبا شروع شدن هر ۳۵روز یکبار......وقتیم ک یکسالع بود عفونت ادزازی گرف بستری شد فعمیدن ک برگشت ادرار داره یعنی ادرارش از مثانه برمیگزده ب کلیه ش هر شب باید سع سی سی انتی بیوتیک بخوره بنظرم همون انتی بیوتیکا ضعیفش کردن ک یهو از یکسال ونیمگی این تبا شروع شدن.....کوچیکترم ک بود بدنش کهیز میزد کلا خیلی حساسیت داره ی مورچه دستشو بزنه دستش ورم میکنه و قرمز میشع 

2728
فقط کاش تا ۵   ۶ سالگی این تبها تموم شن.‌  انشااله خدا خودش یه راهی بذاره جلومون یه درمون ...

والا من تو سایت ترکیه می خوندم نوشته کلشی سین خیلی موثره برا تاخیر انداختن تب

مثلا بچه ای که تباش هر ۴ هفته ی بار بود با مصرف کلشی سین شده ۱۲ هفته ی بار

و نوشته بود که ۱۱تا بچه رو عمل کردن لوزه هاشونو دراوردن ۹ تاشون دیگه تب نکردن اون دونفری هم که تب کردن  تست ژنتیک مدیترانه ای شون مثبت شده که بعد عمل اونم تاخیر افتاده بین دوره هاش

از دیروزم به فکر عمل افتادم🤨🤨

کلشی سین هم خریدم اگه باز تب کرد می خوام اونم شروع کنم بدم چون میگن اونم عارصه ای نداره مثل سایمتدین

2740
بهمن تبش مث قبل بود؟؟؟؟؟دکتر چی گف وقتی تب کرد؟

قبل هومیو تبش سه شبانه روز بود بعد خییییلی شدید

‌اصلا ب تب بر جواب نمیداد.‌ بعد گلو دردشم با شروع تب بود روزایی ک تب داشت نمیگفت گلوم درد میکنه.‌

بهمن ک تب کرد دو روز گلو درد داشت خیلی میگفت گلوم درد میکنه.  بعد دو روز تبش شروع شد.‌ پروفن میدادم شیاف میذاشتم و پاشویه میکردم تا ۴ ساعت کنترل میشد. 

میشه گفت تا ۵۰ درصد بهتر از قبل بود 

ولی چون چیزی نمیخورد و همش پاشویه میکردم همسرم گفت انقدم اب میزنی بهش شاید به استخوناش ضرر داشته باشع خودشم ک ضعیف شده بود . دیگه روز سوم تبش بود بردیم  بردیم بتامتازون زد دکتر. تبش قطع شد .‌

شربت ازیترومایسین  و کوریزانم دکتر داده بود از همون روز اول گلو درد بهش میدادم. 

کلا مدل بیماریش فرق کرده بود برا همین نمیدونم مارشال بود یا تب ویروسی‌ 

والا من تو سایت ترکیه می خوندم نوشته کلشی سین خیلی موثره برا تاخیر انداختن تب مثلا بچه ای که تباش ه ...

اخه لوزه هم ک درمیارن میگن  زودتر سرما میخورن.  

قرص کلشی سین هم خوبه. دکتر پسرم تو مرکز طبی گفتن اگه فاصله تبهای پسرت نزدیک شد بیار بهش کلشی سین میدیم. که دیگه بردم هومیو خوب شد تب نکرد منم دیگه نرفتم تهران

اخه لوزه هم ک درمیارن میگن  زودتر سرما میخورن.   قرص کلشی سین هم خوبه. دکتر پسرم تو مرکز ...

سرما بخوره بهتر از این تب نیییییس؟؟؟

نمی دونم دوروزه دارم به عمل فکر میکنم

یعنی عمل الویت آخرمه

اول هومیوپاتی 

ببینم دکتر داستان چه میکنه من حتی راضیم فاصله تباش بشه سه ماه یکبار چهار ماه یکبار

اگه نشد میرم سراغ فاطمی مهر

بعد عمل

ببینم چی میشه😞

سرما بخوره بهتر از این تب نیییییس؟؟؟  نمی دونم دوروزه دارم به عمل فکر میکنم یعنی عمل الویت ...

راه به راه هم سرما بخورن خوب نیس که.میخوان انتی بیوتیک بدن بهشون.‌ 

بزرگتر میشن میرن مدرسه یکی تو کلاس سرماخوردگی داشته باشه فوری میگیرن.

همین هومیو رو ادامه بدین یه سال ببینین چطور میشه‌  انشااله ک خوب میشه.‌

والا من تو سایت ترکیه می خوندم نوشته کلشی سین خیلی موثره برا تاخیر انداختن تب مثلا بچه ای که تباش ه ...

کلشی سین کلا داروی تب مدیترانه ایه رو مارشال جواب نمیده فایده ای نداره ...

سرما بخوره بهتر از این تب نیییییس؟؟؟  نمی دونم دوروزه دارم به عمل فکر میکنم یعنی عمل الویت ...

شنیدم داروها فاطمی مهر رو بچه ها بیشتررجواب میده...منم امیدم بعد خدا هومیوپاتیه ک فاصله تباش بیشتر شه یخورده