2752
2734
نه عزیزم. این از بی لیاقتی تو نیست. خوب امام رضا به هر کس یه جوری رخ مینماید. مطمئن باش وقتی تو زندگیت نگاه کنی امام رضا یه توجهات ویژه ای بهت کرده که من و هر کس دیگه ای که عقدش تو حرم اقا بوده حسابی بهت غبطه میخوریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خلاصه که من با چشمان گریان از امام را خداحافظی کردم اما تو دلم ناراحت بودم و یپش خودم عهد کردم که دیگه تا چند وقت اصلا مشهد نیام چون خاطره ای بد داشتم..................................رفتیم که سوار ماشین بشیم............یهویی دیدم بعلهههههههههههههههههههههههههههههههههه...........................موئبایل من تو ماشین جا گذاشتم.اما بچه ها به خدا که من مطمئن بودم گوشی را با خودم بردم تو حرممممممممممممممممم.
واااای! راستش من یه دفعه ساعتی رو که داداشم برام خریده بود گم کردم! خیلییییییییی دوسش داشتم ولی گفتم فدای سر امام رضا!!
ای کاش وقت داشتم براتون از معجزه های امام رضا بگم... شاید فردااگه ئقت کردم بیام بگم...
به هر حال خاطره ی جالبی بود نیناز جون
پرنیان جون درست میگا!!!!الان که فکر میکنم میبینم خدا روشگر هر دفعه سالگرد ازدواجمون که عید غدیر میشه آقا ما رو طلبیده... ما برای ماه عسلمون هم رفتیم مشهد... جاتون سبز! خیلی خوش گذشت!
2706