2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برای زایمان روزی که دلم میخواست زایمان بشم سهاب الدینی روز کاریش نبود گفت ناراحت نباش همه خانم دکترای اونجا عالین بعد زنگ زد شیخی و سفارش منو کرد و تمام ولی خیلی بد شد چون من روز خودم نرفته بگدم اول اورژانسیا رو عمل کرد من از صبح زود تا د بعد از ظهر تو لیست انتظارش بودم و خیلی اذیت شدم
باران باش و ببارو مپرس این پیاله های خالی از آن کیست؟
کادر بیمارستان رو هم رفته خوبن یه شیفت قاطی هستن شیفت دیگه مهربون معمولا شیفت شب همممیشه بی اعصابن
مرسی از شماره شهاب
خدای مهربونم بخاطر همه قشنگیای زندگیم شکر ...دل همرو شاد کن اونطوری که خودت میدونی

سلام. من تحت نظر خانم دکتر ویکتوریا شیخی هستم در حال حاضر . ایشون بیمارستان چمران هم کار میکنند، بسیار خوش برخورد و شیرین ، وقت کافی میزارن، مطبشونم خیلی شلوغ نیست معطلی نداره. تو کارشونم دقت کافی رو دارن. 

منتها به من گفتند 1 میلیون دست مزد جدا میگیرن

روزهای شنبه و دوشنبه 4 تا 7 عصر ویزیت دارند و مطبشونم شریعتی ، روبروی بیمارستان ایران مهر، کوچه مرشدی. ساختمان مهرآفرین هست 

2706