2733
2739

ممکنه کمکم کنید 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10568986/دوستان-گلم-ی-ختم-یس-هدیه-به-حمزه-سیدالشهدا-دارم

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی من برمیدارم 🌱 ان شاء الله دخترتون هرچی زودتر خوب بشه 

ممنونم عزیزم خداخیرتون بده

2728

عزیز دلم انشالا دخترگلت زودی خوب بشه.

من دو تا برداشتم💚😍

روزی ما دوباره کبوترهایمان را🕊️پیدا خواهیم کرد🌝و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت🦋و من آن روز را انتظار می‌کشم🌱حتی روزی که دیگر نباشم...   برای زندگی کردن در میان آدمیان، باید برای همه، با هر خصوصیتی که دارند، هرقدر هم نابهنجار باشد، حق وجود قائل باشیم و فقط می‌توانیم بکوشیم که از خصوصیاتشان برحسب نوع و کیفیتی که دارند استفاده کنیم. اما نه می‌توانیم امیدی به تغییرشان ببندیم، نه چنان که هستند محکومشان کنیم. این درست مصداقِ این ضرب المثل است که: زندگی کن و بگذار زندگی کنند                          🚌  ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...

عزیزم من ی دونه میخونم انشا..خدا شفاش بده بزودی 

خواهر منم دلم شکسته امشب ازبس گریه کردم و قران خوندم چشمام سو نداره دیگه  مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه خونه مستقل نداریم  مامانم مغازه داره واریس داره ازصب تاشب میره مغازه عصرا دم عیدمیرم کمکش عصری ی بیست دقیقه دیراومدم ی رفتارزشنی باهام کرد بخدا دلم کبابه برامانانم ازبس اذیتم میکنه نمیتونم برم کمکش بخدا راهی ندارم وسواسه ازصب تاشب میشورم و میپزم خودشم زده ب مریضی کاری نمیکنه بخدا داغونیم باشوهر هشتا بچه داره زورش ب شوهر من میرسه ک اخریه دعاکن امشب خدا بهش ی تلنگربزنه تو خواب من نمازمیخونم قران میخونم خداروصدامیزنم جوابمو نمیده درمورد این پیرزن بخدا ب دخترت بگو ب خدا بگه امشب اشکامو خریدارباشه 

عزیزم من ی دونه میخونم انشا..خدا شفاش بده بزودی  خواهر منم دلم شکسته امشب ازبس گریه کردم و قرا ...

عزیزم دلم شکست گلم الهی مشتقل بشی راحت بشی 

الهی به راه راست هدایت بشه

2738
عزیز دلم انشالا دخترگلت زودی خوب بشه. من دو تا برداشتم💚😍

خداخیرتون بده عزیزم یکدنیا ممنونم 

به نیت شفای دخترتان من پنج تا می خونم.

یکدنیا ممنونم حاجت دلت با حکمت خدا یکی باشه

ممنون خواهرم انشا..سال پراز شادی و شفای دخترت درپیش داشته باشی ی دونه دیگه میخونم 

ممنونم عزیز دلم دلت شاد باشه 

انشاالله، به مرادِ دلت برسی... خیلی سخته... خــــــــــیلی.. 🥲😞😞

برایِ  شفایِ دخترِ 2ساله من، اگر مقدور بود یک «صلــــــــــــوات» او را،  میهمـــــان کنید.. خیلی سخته که، یک زن، با هزار امید، مادر بشه... باردار بشه... تمام دوران حاملگیش رو با بچش، درد دل کنه.. براش هزاران آرزو کنه.. ولی وقتی ب دنیا بیاد، دکتر تو چشمات زل بزنه بگه،، متاسفم.. دخترت،سی پیِ....  دردانه من.. جگر گوشه من.. دختر من... من هنوزم امید دارم....  من هزاران آرزو برات دارم...  من منتظرم تا حرف بزنی... راه بری، عروسکات منتظرتن....  من میخوام لباس عروس تنت کنم... منو ناامید نکن....اول مهر، من میخوام تو هم مثله همه بچه ها،  بری مدرسه... ذوق کیف و. کفش کنی... از مدرسه بیای بگی ماماااان ناهار چیه....  خدایا.....  دخترمو شفا بده.... پیر شدم تو این 2سال.....   (میدونی، وقتی بابایی، برات با ذوق کفش برق برقی خرید، آورد خونه، وقتی پات کرد، ولی باشون راه نرفتی، وقتی تمام ذوقِ بابایی، به گریه تبدیل شد، من همون ساعت با دیدنِ جسم بی تحــــــرکت و کفشایِ قرمزت، چقدررر پیــــــر شدم دخترم.... وقتی نمیتونی کفش پات کنی و راه بری و برام با ذوق شعر بخونی)  دلم میخواد بدونم صدات چجوریه.... وقتی از کنار پارک رد میشم و صدای بچه ها رو از رویِ تاب،میشنوم قلبم هزار تیکه میشع... اگ راه میرفتی چجور بودی... صدای خندت.... دختـــــرم، اگه صلاحِ خدا اینِ، که باشه..    داری قد میــکِشی و دریغ از یه ذره بهبودی....                دخترِ موفرفریِ نازم، داره ۳سالت میشه ها.؟   کوور بشم نبینم چه با حسرت، به بچه هایِ سالمی که بازی میکنن، بهشون نگاه میکنی...
2706