2733
2734

چقد دلم گرفته ، لطفا برام دعا کنید به اون کسی که دوس دارم برسم 😔😔

اصلا انگار خدا صدامو نمیشنوه . چقد خسته ام 😔😔

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید صلاحت در اتفاق دیگه ای باشه، شاید اون فرد مناسبت نباشه، خدا همیشه چیزایی رو میدونه که ما آدما حتی اگه سالها فکر کنیم نمیتونیم اون چیزهارو بفهمیم یا متوجهشون بشیم. 

يا إلهي، أنت الأفضل، الأفضل.
هی خواهر من چی بگممممممم دلم داره میترکه شوهرم عاشق شد ولم کرد 😔😔😔😔

ای بابا 

خدا از کسی که میاد وسط زندگی دو نفر نگذره ان شاالله 

خودتو گول نزن شاید هیچ وقت نفهمه یا اگرم بفهمه براش مهم نباشه  دنبال اثبات خودت به دیگران نباش ...

فهمید و براش مهم نبود ، گفت مهمه ها ولی رفتارش تابلو بود که مهم نیست 

من همین الان تو خیابون کسی ک قبلاً دوسش داشتم رو دیدم و زیر و رو شدم نمی‌دونم حسش چی بود وقتی منو دید پنج ثانیه چشم تو چشم شدیم زود رفت تو ماشین من پیاده بودم فرار کرد انگار از نگاهم 

گاهی وقتا همه چیز از هم می‌پاشه تا سر جای درستش قرار بگیره نگران نباش خب؟!
2738
شاید صلاحت در اتفاق دیگه ای باشه، شاید اون فرد مناسبت نباشه، خدا همیشه چیزایی رو میدونه که ما آدما ح ...

کاش صلاحم به خواسته دلم یکی بود 😔

من همین الان تو خیابون کسی ک قبلاً دوسش داشتم رو دیدم و زیر و رو شدم نمی‌دونم حسش چی بود وقتی منو دی ...

چرا بهم نرسیدید ؟ 

چرا بهم نرسیدید ؟ 

نمی‌دونم 

الان هردومون متاهلیم 

فک کردم حسم بهش حس ی آدم عادیه ولی وقتی دیدمش دلم ریخت ب نظرت اونم ؟

چرا فرار کرد چرا رفت تو ماشین تازه داشت پیاده میشد اخه

گاهی وقتا همه چیز از هم می‌پاشه تا سر جای درستش قرار بگیره نگران نباش خب؟!
بمیرم الهی متم مث توام هی دارم انتظار میکشم انشاالله به حاجت دلت برسی و حال خوب کنارش تجربه کنی بر ...

چشم عزیزم 

ان شاالله به اونی که دوس داری برسی کنارش خوشبخت بشی بحق این لحظه اذان 

2706