2733
2734

🤕

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پودر رو نزدم

ولی سیف قرمز از کرمی بهتره

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2731

سیف قرمز راحت تر اسپری میشه

ولی هر دو عالین

روزی که خدا ادم رو آفرید،برای اینکه تنها نباشه بهش حوا رو داد،همون موقع که ادم برای بار اول رخ زیبای حوا رو دید،دلش لرزید و سست شد ،به سجده افتاد و به خدا گفت این کیه که با دیدنش احساس ارامش بهم دست میده؟زنا قدرتمندترین موجودات عالم هستن....

چربی روی سطحه یا ظرف

سیف کرمی ک خیلی خوبه من استفاده میکنم

برای سطوح اسپری جرم گیر فوق العادس حرف نداره خدایی 

پودر جرم گیر رخشاهم کارش عالیه 

من ۳ تاشو دارم از۳ تاش راضیم 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
🤕🤕🤕🤕🤕🤕بلانسبت همتون یه غلطی کردم آشپزخونه رو ریختم بهم، جمع نمیشه، دیشب مجبور شدم کلی لباس با ...

چرا جمع نشه دیگه 

مگه دستکش دستت نکردی پوستت داغون میشه 

کزم دست بزن مرتب دستت خوب میشه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
تو هم مثل من جوگیر میشی😁

لباسای دیشبو که چون رفتم دورهمی یه بنده خدایی بچش شپش داره مجبور شدم با لباسامونو با دخترم بریم حموم، عضلات شکمم درد گرفته از بس لباسارو شستم.

امروزم که باید اینجا و تموم کنم فردا خونه مامانمو باید با ابجیم تمیز کنیم

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
2706