2733
2739

سلام

قبلا این خوابارو دیدم! دیشب یه تاپیک باعث شد یادش بیافتم و نسبت بهش کنجکاو بشم

خلاصه خوابام اینجوری بود که یه موجودی که میدونستم شیطانه،توی خوابام حضور داشت! هرجا اون بود شوهرم نبود،هر جا شوهرم بود اون شیطانه نبود! حتی توی یکی از خوابام شوهرم کنارم بود ولی به محض اینکه شیطان حضور پیدا کرد شوهرم غیب شد😑

کسی میدونه این خواب تعبیر داره یا نه،مخصوصا که یه دو سه باری یه همچین مدل خوابی دیدم

اگر تعبیر داره،تعبیرش چیه؟

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

تعبیرشو نمیدونم ولی خواب جالب و منحصر به فردیه نشنیده بودم این شکلیشو 

فک کنم شاید همسرت خیلی آدم درستیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تعبیرشو نمیدونم ولی خواب جالب و منحصر به فردیه نشنیده بودم این شکلیشو  فک کنم شاید همسرت خیلی ...

یعنی برداشتت درست بودنشه؟ مثلاً معنیش شیطان صفت بودن نمیشه؟

2738
نمیدونم چی بگم . حسم از چیزی که خوندم اینه که احتمالا همسرتون به معنویات پایبنده شما نیستی ‌ . 

خودمو نظری ندارم ولی شوهرم پایبند نیست! نه نماز نه روزه، حتی وقتی یه و ان یکاد میخوام بندازم گردنش نمیذاره و مقاومت میکنه! البته خیلی کاراش از من بهتره ها

ولی خب من یکی نمیتونم اسمشو بذارم آدمه خوب

شما باهاش زندگی میکنی دیگه ببین کدوم بهش میخوره😂

آخه من از ذاتش خبر ندارم! خیلی از رفتاراش درسته ولی خیلی از رفتاراشم واقعا بده،یوقتایی حس میکنم اصلا وجدان نداره! نسبت به اوایلش خیلی بد شده،گاهی حس میکنم دعا گرفتن براش،چون خیلی آدمه خوبی بود! البته اعتیاد هم داره

خودمو نظری ندارم ولی شوهرم پایبند نیست! نه نماز نه روزه، حتی وقتی یه و ان یکاد میخوام بندازم گردنش ن ...

الهی عزیزم 🥰😁

خوب و بد همه ما رو فقط خدا میدونه و بس . من فقط حسمو به خوابت گفتم ببخشید اگر ناراحت شدی 💓

شاید هم همسرت میاد شیطون میگه خوب اوستا اومد من برم ..... اینم میشه 😉😅😅😅

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
الهی عزیزم 🥰😁 خوب و بد همه ما رو فقط خدا میدونه و بس . من فقط حسمو به خوابت گفتم ببخشید اگر ناراح ...

نه عزیزدلم،ناراحت نشدم! کلا شوهرم خیلی برام گنگه،اصلا نمیدونم ظاهرو باطنش چیه!؟ قبل از ازدواج خییییییلی دروغ گفت،بعدشم که زد زیر همه حرفاش! ولی چون اعتیاد داره به ذاته خراب نسبت نمیدادم اوایل،ولی الان دیگه نظر خاصی ندارم

اینو هم میدونم قبلا میخواسته دنبال کارایی بره که دعانویسا انجام میدن،کلی مطلب و دعا و چیزای این مدلی توی وسایلش دیدم!دعا نویس نمیخواسته بشه ،یه چیزی تو مایه های علم کیمیائو این جور چیزا! از وقتی باهاش ازدواج کردم،خوابای شیطانیم،سنگینی،شنیدنه زمزمه و صدای نفس و خیلی اتفاقای این مدلی برام شروع شد،حتی برای خودش هم پیش میومد!

2706