2733
2734

سلام

لطفا همه نظر بدن

از دختر مجرد تا مادر 

و راهکارهای خودتونو بدین

من شاغلم و‌دحترم تو خیلی چیزا مستقله ولی وابستگی هم زیاد داره 

همیشه همسرم ایراد میگیره میگه تربیتت درست نیست

اگه نباشی این بچه چیکار کنه

تا اینکه چند روزی مسافرت کاری بودم

و همسرم تعریف کرد ک دخترم خودش صبحا بیدار میشده و کارها و برنامه ریزیش با خودش بوده و در کل راضی بود

ولی مثلا نسبت به دوستاش که همسنش هستن

تنهایی بیرون نرفته تا حالا

کلاساشو خودم میبرم میارم 

یه نکته هم اینکه مثل خودم کم حرفه و برای همین خجالتی بنظر میاد

بهش یاد دادم از الان فکر  کسب درامد از مهارت هاش باشه

انقدر ک بعضی  دوستاش زرنگن

حالا شما راهکار بدین

راستی دخترم سیزده سالشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاری نکردن  از بچگی مغرور بودم نمیخاستم زیاد دم پرم باشن  دیگ از 13/14 سالگی فقد شبا مید ...

چه جالب

روزا چیکارا میکردی 

سرگرم درس یا مثلا با دوستات

و اینکه طبیعتا خواسته یا ناخواسته تربیت اونا باعث استقلالت شده

2740

ی نامزد داشتم ن میذاشت درس بخونم ن میذاشت تنهایی جایی برم ن میذاشت لباسی ک میخوامو بپوشم و ارایش کنم😐حتی رتبه خوب تو کنکور اوردم و نذاشت برم دانشگاه😂

مامان بابام لطف کردن اونزمان بااینکه من راضی نبودم یکاری کردن جدا شم و الان با وجود اینکه وضع مالیمون متوسطه ولی دارن همه تلاششونو میکنن ک من درسمو بخونم و امسال رتبه خوبی بیارم و برم دانشگاه😁امیدوارم ایندفعه دیگه ناامیدشون نکنم

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
چه جالب روزا چیکارا میکردی  سرگرم درس یا مثلا با دوستات و اینکه طبیعتا خواسته یا ناخواسته تر ...

تا ظهر مدرسه بودم 

ظهر میرم کلاس 

عصر میرفتم بیرون 

خب اونا فقد کاری بهم نداشتن گیر نمیدادن بهم 

اگ گیر میدادن شاید منم وابسته میشدم

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!

والا کار خاصی نکردن

من از بچگی رو پای خودم بزرگ شدم از کلاس سوم حتی کلاس زبان رو خودم تنها میرفتم ثبت نام میکردم کلا وابسته نبودم

من پشت کنکور بودم اینقدر تیکه انداختن مسخرم کردننن اذیتم کردن تصمیم گرفتم رشته خوبی قبول شم راحت شم الان از دستشون راحتم

میشه بگی چطور کسب درآمد کنه؟؟؟  منم دخترم ۱۲ سالشه

ببین دخترم نفاشی و موسیقی بلده مثلا گفتم میتونی پیج درست کنی نقاشیاتو بفروشی

یا موسیقی یاد بدی

البته هنوز عملی نشده حرفام از درس زیاد نمیاد

نقاشیاشم فعلا من و باباش و خانوادم میخریم😐

2706