2733
2739
عنوان

رفتم سونو ولی..........

| مشاهده متن کامل بحث + 3799 بازدید | 20 پست
مامان پریا عزیز اصلا نگران نشد همین یک هفته پیش بود که دوست منم تو این هفته ای که شما میگید رفته بود دکتر همین را بهش گفته بود ولی دیروز که دوباره رفته بود نی نیش سالم و صدای قلب کوچولوش را شنیده بود
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان پریا فقط بهت میگم که توکلت به خدا باشه . هرچی صلاحت باشه همون میشه . هیچ چیزی رو به زور از خدا نخواه . من خودم حاملگی پوچ داشتم ،بیخودی خودتو نگران نکن و نترس ، چیز خیلی غیرطبیعی نیست .
ایشالا به حق این روزای عزیز هرچی خیره همون بشه .
توکل به خدا هنوز دیر نشده..تا هفته 10 وقت داری............دوست من هم این شرایطو داشت ........اول گفتن قیبروم داری.بعد گفتن بارداری اما جنین نیست و اطرافش خونریزی داره ....................................اما نه یکی بلکه دوقلو دخترداشت الان 7 ماهشه
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2731
انشالله که خیره عزیزم این طبیعیة که مشخص نشه باید دو هفته دیکه صبر کنی من دوستم هم مثل تو براش بیش

اومده بود صبر داشته باش انشالله که صداى قلب نینیت رو میشنوی ودلت اروم میکیره نکران نباش خیلی هااا از اول

تو سونو فقط کیس بیبی دیده میشه موفق باشی