2733
2739

ازدواجم کنسل شد و الان شناسنامم پس اومد..در خنثی ترین حالت ممکنم از طرفی خوشحالم ک اجباری عروس نشدم و از طرفی مامانم حالش خیلی بده😭 دارن غصه میخورن غصه ی آبرویی ک رفته میگن دیگه از این شهر برات خاستگار نمیاد مجبور میشی بری روستا

خاهرای گلم واقعا ممنونم از دعاهاتون این چند وقت راسته ک دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه ازتون ی خاهش دیگه دارم برام دعا کنید زوده زود یکی بیاد ک هم ب دل من بشینه هم همشهری باشه و هم خوب باشه ک زود ازدواج کنم خانوادم بیشتر از این غصه نخورن

یه صلوات برای حاجت دلم  و حل مشکلم مهمونم میکنی؟ خدایا من جز تو پناهی ندارم به حق قرآن عظیم الشان کمکم کن و حاجتمو برآورده کن 😭🤲🏻خدایا یه معجزه ازت میخام در حد خدابودنت🤲🏻 به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم و بگم به آرزوم رسیدم و حاجتروا شدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداروشکر بالاخره ازین استرس ونگرانی راحت شدی،،ان شااله خدا یه بخت خوب قسمتت میکنه به همین زودیا عزیز ...

دعام کن ایندفعه دیگ همونی ک میخام باشه🥲 دیگ نمیخام استرس بکشم

یه صلوات برای حاجت دلم  و حل مشکلم مهمونم میکنی؟ خدایا من جز تو پناهی ندارم به حق قرآن عظیم الشان کمکم کن و حاجتمو برآورده کن 😭🤲🏻خدایا یه معجزه ازت میخام در حد خدابودنت🤲🏻 به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم و بگم به آرزوم رسیدم و حاجتروا شدم☘️

سلام عزیزم

من چقد منتطر این خبر خوب بودم... 

حدس میزنم مادر جوونی داری... اخه چرا باید غصه بخوره؟ اگه بدونه از چه رنج بزرگی خلاص شدی دلش آروم میشه... ای کاش میتونستی باهاشون از الویت های زندگیت صحبت کنی ... اصلا الان به ازدواج فکر میکنی یا نه؟ دعا میکنم به همه ی آرزوهای قشنگت برسی و مامان عزیزت خوشبختی واقعیتو خیلی زود ببینه

2740

خداروشکر عزیز دلم خیلی برات خوشحالم،نگران مامانت نباش یه مدت که بگذره یادش میره،انشاالله که بهترینا نصیبت بشه و به اونی که میخوای به زودیِ زود برسی و بازم بیای خبرشو بهمون بدی😍

سلام عزیزم من چقد منتطر این خبر خوب بودم...  حدس میزنم مادر جوونی داری... اخه چرا باید غصه بخ ...

سلامم

۰ون اکثر همسنام الان بچه دارن اینجا بخاطر همین

اره دوس دارم یکی بیاد خاستگاریم همونطور ک میخام باشه تا ازدواج کنم هم دل خودم شاد شه هم خانوادم

ولی دلم نمیخاد بازم خاستگار مزخرف بیاد نمیخام باز عذاب بکشم

خداروشکر عزیز دلم خیلی برات خوشحالم،نگران مامانت نباش یه مدت که بگذره یادش میره،انشاالله که بهترینا ...

ان شاالله ❤️

خوشبخت باشی خیلی برات خوشحال ♥️♥️♥️🤲

جمعه قرار عروسی من بود همین جمعه یهویی گفتند من مخالفت کردم .. ولی متاسفانه دوباره بخاطر بابام قبول کردم سکوت کردم ای من منم دل جرات شما داشتم 💔💔بزور عروسیم بعد عید سعید فطر گذاشته شد خدا بخیر کند 

پدرم اولش قبول کرد بعد اش گفت زورت اجبار نمی کنم ولی اینو رد کنی منو هیچ وقت نمیینی اسم منم نیار .. ساکت شدم دیگ هیچی نگفتم گفت پای ابرمون درمیون فکر اینجا کردی 💔💔برام دعا کن گلم دلت پاک دعات مستجاب شد برا منم دعوا کن خیلی داغونم 💔💔

عزیزم در. جریان داستان زندگیت بود همه خواندم 

دقیق دیروز حالم خیلی خراب بود 

برام دعا کن گلم محتاج دعاتم😔🤲خوشبخت ترین بشی گلم 

از ی طرفی یکی دیگ دوس دارم امکان رسیدن نیس 

بهش دروغ گفتم عقد کردم اونم الان دوست داره ولی پیگیرم. نیس دیروز چقدر دلتنگش شدم پیام داده شنیدم نامزد کرده💔

عزیزم در. جریان داستان زندگیت بود همه خواندم  دقیق دیروز حالم خیلی خراب بود  برام دعا ...

وای عزیزم🥲 ب خدا توکل کن مطمئنم حالتو خوب میکنه

2706