2733
2734

من نمیخوام باهم مشکلی داشته باشیم می‌خوام رابطه داشته باشیم و باهم خوب باشیم

اما از طرفی نمی‌دونم چطوری رفتارکنم که هم درست باشه و هم حدومرزهامون نشکنه وازم سواستفاده نکنند

خواهرای عزیزممنون میشم راهنماییم کنید

برای همسرت خودت باش 

باهاش عین یه دوست رفتار کن 

گیر الکی نده

بد خانوادشو پیشش نگو

برای رابطه هم هرچی سفت تر بگیری خودتو بهتره مردا از زنایی ک به اسونی تو دست و بالن خوششون نمیاد

قضاوت ممنوع!!🗣 ما اومدیم دنیارو عوض کنیم ولی دنیا مارو  عوض کرد:) اگ مخالف نظر منی ریپ نزن گلم جواب نمیدم رید.ه میشه بهت🙄🤙🏻(🥂)اگ دیدی بهت درخواست دوستی دادم و تو یه تاپیکی باهات خوش رفتاری کردم مطمعن باش یا خواهرشوهرتم یا مادرشوهرت😑🥱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جلو شوهرت از خانواده اش بد نگو ...کنار جاری از مادر شوهر خواهر شوهر بد نگو و بلعکس ...

زیادی خودت رو براشون کوچیک نکن رسمی باش

کاری از دستت برمیاد انجام بده برای خدا...

چون هیچ وقت تشکر نمیکنن برعکس زر مفت هم میزنن

با جاری ات خودمونی نشو ...

❤❤❤
2742

من ب چشم خانواده خودم بهشون نگاه میکنم 

با جفت خانواده ن اونقدر صمیمی هستم ک همه چیزیو بهشون بگم ن اوتقدر بد ک باهاشون بجنگم حد و مرز مشخص کن برای خودت

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باهاشون بگوبخند صمیمی باش ولی همع چیتوبشون نگو خونشون میریم کاری نکن تاسواستفادع نکنن ازت زیادم‌نروب ...

مرسی گلم

مادر شوهرم دوست داره زیاد باهم رفتو آمد داشته باشیم 

منم دلم میخواد اما بعضی وقتا زیادی دخالت میکنن یا ازم سواستفاده میکندنمیدونم چطوری تعادل برقرار کنم که مشکل پیش نیاد

2740
مرسی گلم مادر شوهرم دوست داره زیاد باهم رفتو آمد داشته باشیم  منم دلم میخواد اما بعضی وقتا زی ...

منم مادرشوهرم زیادمیخاست دخالت کنه شوهرم جلوشون صفت وایساد خودمم جوابشونومیدم بستگی ب شوهرت دارع ک اجازه دخالت بدع یانع

منم مادرشوهرم زیادمیخاست دخالت کنه شوهرم جلوشون صفت وایساد خودمم جوابشونومیدم بستگی ب شوهرت دارع ک ا ...

نمیخوام اونا رو باهم دربندازم خیلی خوب میشد اگر خودم با رفتار اجازه نمیدادم یه خانمی رو میشناسم اینطوریه

ولی من بلد نیستم چطوری

نمیخوام اونا رو باهم دربندازم خیلی خوب میشد اگر خودم با رفتار اجازه نمیدادم یه خانمی رو میشناسم اینط ...

اوم هرچی میگن بگوشوهرم اینجوری دوص دارع دیگ دخالت نمکنع🤣🤣🤣

مرسی عزیزم برای خانواده همسر چی چطور رفتارکنم

واقعا خواهرانه بهت میگم به هیچ عنوانننننن با خانواده شوهر صمیمی نشو ببین من خودم کشیدم دارم بهت میگم یه جوری سر سنگین باش راحت نباش باهاشون 

وقتی میری اونجا ظرفای قبل خودتو نشور یا وقتی یکی دیگ غذا میخوره تو بلند نشو سفره شو جمع کن یا ظرفاشو بشور اونموقع میگن کلفته ماس

سنگین باش باهاشون زیادم نمون خونشون در هفته یه شب

قضاوت ممنوع!!🗣 ما اومدیم دنیارو عوض کنیم ولی دنیا مارو  عوض کرد:) اگ مخالف نظر منی ریپ نزن گلم جواب نمیدم رید.ه میشه بهت🙄🤙🏻(🥂)اگ دیدی بهت درخواست دوستی دادم و تو یه تاپیکی باهات خوش رفتاری کردم مطمعن باش یا خواهرشوهرتم یا مادرشوهرت😑🥱
2706