2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام من هم یبوست داشتم و خوردن خرما و انجیر بی تاثیر نبود در بهبودم .ولی یه داروی گیاهی هم هست که خیلی بهم کمک کرد.شربت انجیر کیمیاگر طوس خیلی خوب بود.و سریعا یبوست رو درمان میکنه و خوبیش اینه که برای تمام سنین هم قابل استفاده هست و چون گیاهی هست عوارض هم نداره.

2731
سورلان جان من نامزدم به مدت ٢٥ سال یبوست شدید داشت در حد مرگ تا با یه دکتر طب سنتی توی همدان آشنا شد ...

سلام وقت بخیر ممنون میشم اسم دکترو معرفی کنید

و روش درمان شوند چی بود

سلام دوستان 

من یک سال درگیر یبوست مزمن شدم با درد و خونریزی و گریه زاری دفع داشتم اواخر واقعا از زندگی خسته شده بودم توی سه ماه ۱۱ کیلو وزن کم کردم چون از غذا خوردن وحشت داشتم انواع دارو ها و پماد ها رو مصرف کردم  انواع راهکارها رو توی اینترنت سرچ کردم و عمل کردم اما یا موثر نبود یا مقطعی مشکل حل میشد توی یه مهمونی هنگام صحبت با  دختر عموم با یک مدل درمان که خودش تجربه کرده بود آشنا شدم و برای من معجزه کرد انگار آبی بود که روی آتش ریختند خدا رو شکر تا الان هم مشکلی ندارم هر کدوم از دوستان که مایل هست میتونم براشون تهیه کنم چون واقعا کسی که این درد رو کشیده فقط میفهمه چه درد و عذاب وحشتناکی هست

در پناه خدا سالم و شاد باشید