2733
2734
عنوان

خدایا الان دخترام سردشون نیست زیر بارون اخه خیلی کوچیکن 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 46 پست

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت

غصه هم می گذرد

آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند..

لحظه ها عریانند.

به تن لحظه خود، جامه اندوه مـپوشان هرگز…!!

زندگی ذره کاهیست

که کوهش کردیم

زندگی نام نکویی ست

که خارش کردیم

زندگی نیست بجز نم نم باران بهار

زندگی نیست بجز دیدن یار

زندگی نیست بجز عشق

بجز حرف محبت به کسی

ورنه هرخار و خسی

زندگی کرده بسی

زندگی تجربه تلخ فراوان دارد

دوسه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک عمر بیابان دارد.

ما چه کردیم و چه خواهیم کرد در این فرصت کم …

اونا الان توی بهشت پیش حضرت زهرا نشستن اون دنیا تا تورو تو بهشت نبرن خودشون هم نمی‌رن 

به دل من افتاده تا سال دیگه دوباره طعم مادری رو میچشی و اینبار بچه برات میمونه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واای عزیزم تاپیکاتو خوندم چقد دلم گرفت . 🥲🥲 خدا کمکت کنه خیلی سخته تو یه روز همه چی عوض شه . فقط بدون جای اونا پیش خدا خیلی بهتره 🥲

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
اونا الان توی بهشت پیش حضرت زهرا نشستن اون دنیا تا تورو تو بهشت نبرن خودشون هم نمی‌رن  به دل م ...

مرسی عزیزم یه پسر ۵ ساله دارم خیلی بی قراری میکمه برا ابجیاش بچمو الکی امیدوار کردم

عزیزم درکت میکنم 

منم پارسال پاییز اولین بارونی ک زد برا بچه هام همین حالو داشتم 

ددنیا ب اخر نرسیده خدا هست عزیزم ان شاءالله خودش بهت صبر میده

پارسال برام جهنم بود ولی امسال خدا برام جبرانش کرد حتی بیشتر از جیزی ک میخواستمو بهم داده 

توام منتظر باش عزیزم خدا برات جبران میکنه

لطفا برا ابجیم دعا کن 6 ماهه هست فردا دکتر داره لطفا دعا کن دکترا ختم بارداری ندن براش اب دور جنینش زیاد شده باشه دعا کن  اتفاق تلخی ک برا منو شما افتاد رو تجربه نکنه ممنون عزیزم ♥️

نمیدونم چطور دلت آروم کنم منم این حس رو کشیدم و هر روز داغون تر از دیروزم چهار سال گذشته و من لحضه به لحضه تو فکر دختر کوچولوم دیگ اون نیست کنارم و من فقط عکس سونوگرافی هاش رو نگاه میکنم و گریه میکنم

الهی فندقم رو بسلامتی بغل بگیرم
2706