2733
2734
عنوان

ختم ۲۴۵ دعای توسل هدیه به حضرت فاطمه و حضرت علی به نیت شفای بیمار

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 170 پست

سلام خدا شفای عاجل عنایت کنه ان شاالله 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ب نیت شفاشون ۳مرتبه میخونم

ان شاالله خدا قبول کنه🤲🏻🧿

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
سلام خدا شفای عاجل عنایت کنه ان شاالله 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 ب نیت شفاشون ۳مرتبه میخونم ان شاالله خدا قبول ...

سلام عزیزم الهی آمین 

ممنونم گلم 

قبول باشه عزیزم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@الماس1400     عزیزم چند تا تو اون تاپیک برداشتن تا الان ؟؟؟

۲۹تا

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
۲۱ هم اینجا تا الان  جمعا ۵۰ تا ✅✅✅✅✅✅

صحیح

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

@مامانmohamadreza    

@دور    

@7272    

@دلخوشی۱    

@هر_سقوطی_پایان_نیس    

دوستای گلم در صورت تمایل در ختم شرکت کنید و اگر مقدوره دوستاتون رو تگ کنید 

ممنون 

@درمسیرخدا     @درمسیرخداوند     @zeinab81۸۵     @فنچa74 &nb ...

سلام خواهر جون...سه مرتبه میخونم، الهی سلامتی کاملشون بدست بیارند. 

@شهنور    

@ریوار    

@در_انتظار_تو    

@زیوار    

@نور_آینده    

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
@درمسیرخدا     @درمسیرخداوند     @zeinab81۸۵     @فنچa74 &nb ...

یه توسل سهم من 

انشالله که هرچه زودتر به همش بیاد🙏🙏

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س) 

سلام خواهر جون...سه مرتبه میخونم، الهی سلامتی کاملشون بدست بیارند.  @شهنور     ...

سلام خواهری ممنونم گلم قبول باشه الهی آمین 

مرسی بابت تگ