2733
2734

اولی دومی خیلی شلوغه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهان فکر کردم از ببین این دوتا میخوای بخری  پس هیچی همون شش متری

نه اینا فرشای جهازمه ی ساله ازدواج کردم

۶ متری مال خودمه ۱۲ متری مال همسرم ک چندسال پیش خریدن

2731
ی سری میگن باید پایه مبل رو فرش باشه یه سری میگن نباید باشه آخر نفهمیدیم این بلاگرا همشون ی فرش کوچ ...

حتما نباید پایه رو فرش باشه ولی کوچیک خیلی بد مشخصه طرف چیزی بارش نیست ولی عکسی که شما دادی برا قضات کوچیک نبودا عکس اول اندازه و طرحش خوب بود 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
خانوما برای پرده توری میشه لایه زیرش یه چیزی باشه که نور ازش رد نشه یا بد میشه؟

خوب برا زیر توری آستر میزنن دیگه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من دوره دیدم طراحی دکوراسیون داخلی 

پیشنهادم بهت اینه که چون تناژ خونتون طوسیه فرستد از رنگ هایی انتخاب کن که توش نارنجی یا قرمز دارن و چون مبل هات بزرگه فرشت رو به هیچ عنوان کوچیک نگیر چون خونتو تنگ و گرفته نشون میده

به همین خاطر پیشنهاد من دومی هست

هر کدوم رو انتخاب کردی بهمون بگو آخرش 

دیدین بخاطر خدا دنیام رنگی رنگی شد...؟! میخوام یه کاری انجام بدم میشه دعا کنین کارم بشه...؟ خیلی بهش امید بستم و ذوقشو دارم آخه میگن دعای دیگران میگیره... ❤️
حتما نباید پایه رو فرش باشه ولی کوچیک خیلی بد مشخصه طرف چیزی بارش نیست ولی عکسی که شما دادی برا قضات ...

منک مشکلی ندارم با کوچیکه

چون خیلی شیکه

فقط میگم یهو یه مهمون بیاد نگه اینا فرش ندارن😂

خانوما برای پرده توری میشه لایه زیرش یه چیزی باشه که نور ازش رد نشه یا بد میشه؟

نه عزیزم کلا باید زیر پرده توری یه آستری بزنی که جلوه پیدا کنه 

وگرنه تور به تنهایی جلوه نداره