2752
2734
تونت سرچ کردم نوشته بود رنگش آجریه شایداونی که شمادیدی کنه یا شپش باشه؟ حشره ای که من دیدم بدنش راه راه سفید ویک رنگ خاص مایل به زردبودشبیه کفش دوزک.بعدزیراین پوششه یک بال داشت انگارکه بخوادپروازکنه.یعنی چی بوده؟
2731
منم تو خونمون یه حشره خیلی ریز دیدم مثل کفش دوزک اما خیلی کوچوتر سفید با نقطه های سیاه از هر کی میپرسم نمیدونه چیه شما میدونید اول گفتن کنه اما کنه و رو سرچ کردم این شکلی نبود
همیشه اون بیشعوری باش که همه مواظبن براش سو تفاهم پیش نیاد نه اون مهربونی که همه دلشو میشکنن
پری حشره ای که من دیدم دقیقأ مثل حشره ای که شما دیدیده منم خیلی میترسم دیگه ازمسافرت ترسیدم...نکنه ساس باشه یا کنه ولی بال داشت.نارسیس ساس سیاه نیست به احتمال زیاد فکرکنم کنه باشه کنه سیاه. کنه راحتترازبین میره تا ساس
وای ساس میگن خطرناکه من سه سال توی یه خونه نوساز بودم اولین نفر بودم رفتم توش اما یه عالمه حشره خرخاکی و هزار پاو... الان اومدم توی خونه قدیمی از این خونه سازمانی ارتش بازم خونه پر از حشره های ناشناخته اس حالم داره بهم میخوره
همیشه اون بیشعوری باش که همه مواظبن براش سو تفاهم پیش نیاد نه اون مهربونی که همه دلشو میشکنن
2706