2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی روزا زیر شکمم سفت میشه
مهربانتر از بابا مهربانتر از مادر مهربانتر از آبی با تمام ماهی ها مهربانتر از گلها با دو بال پروانه مهربانتر از ابری با گیاه و با دانه مهربانتر از خورشید با گل و زمینی تو تو خدا،خدا هستی مهربانترینی تو
2731
اون که بعضی روزها سفت میشه که مشکلی نیست ! من در روز چند بار انقباض دارم . ولی باید زمان بگیری . اگر منظم بشه و 4 بار در یک ساعت باشه اون بده ! گاهی هم ممکن هست روده هات باشن که تحت فشار قرار میگیرند یا بچه خودش رو جمع میکند!
و خدایی که همین نزدیکی است ....
دردش مث آپاندیس زیاد یه سره نیست هی میره و میاد
مهربانتر از بابا مهربانتر از مادر مهربانتر از آبی با تمام ماهی ها مهربانتر از گلها با دو بال پروانه مهربانتر از ابری با گیاه و با دانه مهربانتر از خورشید با گل و زمینی تو تو خدا،خدا هستی مهربانترینی تو
2738
مرسی خانوما ممنون از اطلاعات
نه شهرکرد ازدواج کردم اگه تهران بودم چه غصه داشتم مامانمینا کرجن من مامانمو میخواااام
اگر تهرانی برو بیمارستان محب یاس . تو ویلای شمالی . هم دولتیه و هم بیست و چهار ساعت کلینیک داره . مخصوص زنان هم هست . دکتر من گفت برای حالت های اورژانسی برم اونجا ! یک بار رفتم خیلی خوب بودن!
و خدایی که همین نزدیکی است ....
2706