2733
2734

هر چی غم داریم یادمون بره بیاین شاد باشیم تولد امام زمانه 😍❤️و این خودش ی خوشحالی خیلی بزرگه مطمئنم خودش کمک همه مون می‌کنه 

هر چی دلتون میخواد صلوات با سه تا دونه سوره توحید تقدیم امام زمانمون کنین انشاءالله همه مون حاجت روا شیم 🙂❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

۱۰۰صلوات

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      

السلام علیک یا صاحب الزمان اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم یا امام زمان کمکم کن دلمو شاد حاجت دلمو بده الهی امین🤲🤲🤲❤️🙏🙏

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️

من تازه بچمو سقط کردم نمیدونم واقعا مشکل دار بود یا نه فقط میدونم هر چی خدارو صدا زدم جوابمو نداد در خونه ی امام حسین رفتم درو باز نکرد حالا هم نمیتونم امام زمانو صدا کنم چون میدونم درد میشه ب جونم کسی جواب منو نمیده با خاطرات و عکسای با داریم ک تو گوشیم مونده دارم می میرم بخدا من مردم بخدا قلبم کنده شد ای مادر قربون تن و بدنت 

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
بخدا که نمیتونم باهاش قهرم ازش دلخورم خیلی زیاد خیلی زیاد...‌

میتونی وقتی خیلی ناامیدی وقتی فک می‌کنی به تهش رسیدی ینی می‌رسی به حاجتت همیشه تاریک ترین لحظه شب وقتی که میخاد هوا روشن شه

من تازه بچمو سقط کردم نمیدونم واقعا مشکل دار بود یا نه فقط میدونم هر چی خدارو صدا زدم جوابمو نداد در ...

خدا بد بنده شو نمیخاد مطمئن باش انشاءالله ی نی نی سالم گیرت میاد من دلم روشنه عزیزم 

میتونی وقتی خیلی ناامیدی وقتی فک می‌کنی به تهش رسیدی ینی می‌رسی به حاجتت همیشه تاریک ترین لحظه شب وق ...

کاش،همین طور که میگی باشه ولی نیست

......

کابری دوستم بوده و از ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ دست منه