2752
2734

استفاده نکردم

تاثیرش چیه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ب نظرمن اصلا ب پوستت نزن خیلی از مواد طبیعی ک میزنیم ب پوست پی اچش مناسل پویت نیس حتی عسلطبیعی هم پی اچش مناسب پوست نیس ومن فقط عیل ودارچین اونم با گوش. پاک کن بزنی روی جوش برا خشک کردن توصیه میکنم اگه میخوای پوستت شاداب وبشاش بشه سرم ویتامین سی بزن برا مو اب برنج فک نکنم ایرادی داشته باشه

واویلا من روی موی دکلره گذاشتم موهام از 10جا به اندازه نارنگی گرههای وحشناک خورد اخر با قیچی زدم

عزیزم موی دکلره خیلی حساسه حتی شامپویی م استفاده میکنی خیلی مهمه راستش من شامپو مخصوص موهای رنگ شده انار خارجی بود میزدم موهام مث چوب میشد ولی شامپو بچه فیروز میزدم خیلی خوب بود 😐