2737
2739

خیلی از دست شوهرم عصباتیم هر وقت ازش کمک خواستم کمک نکرد منم آدمم دلم میخواد یه ساعت راحت باشم بمیرمم نگهش نمیداره نگید مادرت مامانم دیسک کمر داره اصلا دیگه توانایی نداده مادرشوهرمم مریضه کسی نیست گاهی نگه داره من استراحت کنم همسرم واقعا میتونه اما ترجیح میده بره باشگاه و سالن فوتبال خسته شدم از دستش انقد نه شنیدم دیگه داره از چشمم میفته چیکار کنم راضی بشه کمکم کنه؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

حاضر شو اومد خونه بچه رو بده بغلش بگو من میرم استخر بعدشم رستوران مراقبش باش بای

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای من هیچ وقت کمک نکرد 

بچه چند وقتشه؟

من میرفتم باشگاه با خودم میبردم بزرگ تر شد توی  لابی مینشست

یا ساعتی بزار خانه کودک یا مهد کودک 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740

کاری نمیتونی بکنی من کمر درد شدید دارم هم باید از بچه ها مراقبت کنم هم کار خونه انجام بدم هر وقت ازش کمک خواستم گفت یکم دیگه انقد میگه یکم دیگه که خودم مجبور میشم انجام بدم هر کاریم ازش بخوام مثلا بگم مکم کمرم رو مایاژ بده میگه الان وضو دارم کلا ازش دل زده شدم حس میکنم دیگه دوسش ندارم 

خدایا تو بساز، توبسازی قشنگ تره🥰

من  پنج سال جاشو حدا کرده بود که حتی گریه بچه از خواب ناز بیدارش نکنه.تو حموم بودم میومد در میزد بیا بیرون داره گریه میکنه،ینی یه بعل ۵دقیقه ای هم نمیکرد بچه از گریه تلف نشه……نگم برات دختر

وای خب گذشت و الان ماشالله بزرگ شدن

جالبه چند وقت پیش میگفت بچه خودش چه قشنگ بزرگ شد🫤🫤🫤🫤🫤وااااای

دو سالشه ولی از از اولم کمک نکرد  

بزارش خانه کودک قسمت مهد کودکش ساعتیه کلی هم بازی میکنه و چیز یاد میگیره خودت برو اون تایم کلاس

بعصی باشگاه ها هم پول میگیرن و بچه ها رو نگه میدارن

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......