2737
2734
عنوان

خانومایی که شوهرتون اعتیاد داره،میشه از رفتاراش بگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1806 بازدید | 159 پست
 ان شاءالله اگر قرار شد زندگی کنیم بهش میگم بره اونجا! واقعا اشکالی نداره یهو مواد رو بذاره کن ...

لغزش تو کنگره بیشتره بخاطر روشش(خودت مطالعه کن) ودر کل لغزش بخاطر شرایط فردبعدپاکی داره.شغل،پول،خونواده،محیط همه چی دست به دست هم میدن...افرادمصرف کننده یه خلا ایی تو وجودشون هست که به سمت مواد کشیده میشن... ویژگی شخصیتیه همسرت قبل مواد هم بوده وبااون بیشتر نمایان شده بیش فعالایی که هچوقت سمت درمان نرفتن...حتی اوتیسم خفیف...افسردگی...مشکلات کودکی وخونوادگی...اعتیاد زمینه ایه وبلاخره یه روزی یه جایی تویه سنی زمینه اش فراهم میشه...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
[QUOTE=278076183]کلا توی عصبانیت حرف از جدایی میزنم😔البته خیلی کمتر شده نسبت به قبل،میدونم به مرور ...

من جز خدا به هیچکس تکیه نمیکنم گلم! مشکل دوست داشتنه،دوسش دارم

ولی حالا که ازش جدام،روی خودم کار میکنم که از چشمم بیافته،شکر خدا خودش هم هیچ حرکت مثبتی برای نگه داشتن من نمیکنه و این به من کمک میکنه تا بهتر بتونم با نبودنش کنار بیام

مادر شوهرم سی سال با بدترین اخلاقای پدرشوهرم سوختو ساخت ولی وقتی سکته مغزی کرد،پدر شوهرم تا دوماه نیومد که ببینش! اینم تهش مثل باباش بشه،ذات ندارن

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکالی نداره،باورت میشه تا عید پارسال الکی دعوا وبحث بخاطر چیزای الکی تر،ده یازده سال اززندگیمون میگ ...

مادرت؟؟؟؟ چرا؟؟؟

2731
لغزش تو کنگره بیشتره بخاطر روشش(خودت مطالعه کن) ودر کل لغزش بخاطر شرایط فردبعدپاکی داره.شغل،پول، خون ...

پدرش و عموهاش و خیلی از پسر عموهاش همه مصرف کننده بودن! پدرش یه چند سالیه که ترک کرده ولی هیچکدوم از رفتارای بدش درست نشده!

خیلی بد مادرشوهرم و شوهرمو کتک می‌زده ،یجوری که اگر تعریف کنم میگرخی! یا بیکار بوده یا برای اینا پول خرج نمیکرده،بداخلاقو بددهن بوده!بخاطر شغلش چند ماه یبار میومده خونه،الانم ماهی هفت روز خونست! مادرشوهرم هم که تبدیل شده بوده به یه زن افسرده!

اصلا دلم نمیخواد برگرده پیش اینا😔 اگر یک سال هم خونه نباشم حاضر نیست بره خونه اونا

پدرش و عموهاش و خیلی از پسر عموهاش همه مصرف کننده بودن! پدرش یه چند سالیه که ترک کرده ولی هیچکدوم از ...

خب بچه ای که تو این محیط بزرگ شده سخت میتونه سالم بمونه.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
چون شوهرم انتخاب خودم بود مادرمم هم اصلا خوشش نمیاد 

ای بابا! اگر شوهرت خوبه دو دستی بچسبش واصلا اجازه نده کسی کوچکترین ضربه ای به زندگیت بزنه! اونوقت مادر من ته دلش راضی نیست من جدا بشم،هرچقدرم که اذیت بشم براش فرقی نداره

2740
ای بابا! اگر شوهرت خوبه دو دستی بچسبش واصلا اجازه نده کسی کوچکترین ضربه ای به زندگیت بزنه! اونوقت ما ...

بله من اجازه نمیدم دخالت کنند ازوقتی هم که مطمئن شدم کار خودشه رفت وآمدم که کم بود کلا قطع کردم.چندماهه خبرندارم اصلا کجاست حالش خوبه نیست،انقدر عذاب دیدم این همه سال که دیگه هیچ مهرومحبت مادریش تودلم نیست،چقدر بهش کمک کردیم دستشو تو گرفتاریها گرفتیم خودم نداشتم دادم به اونا که مادره دعامون میکنه نمیفهمیدم همش فیلم بازی میکرده،مادرای قدیم هیچ وقت درک نمیکنند 

بله من اجازه نمیدم دخالت کنند ازوقتی هم که مطمئن شدم کار خودشه رفت وآمدم که کم بود کلا قطع کردم.چندم ...

نمیدونم چی بگم واقعا😔

دوستی خاله خرسه زیاد از سمت پدر و مادرا سر میزنه و متاسفانه خودشون رو صاحب اولاد میدونن و فکر میکنن اولاد باید دقیقا همون کاری رو کنه که اونا میگن! ای کاش درست تربیت کردن رو یاد بگیریم بجای این کارا