2752
2734
عنوان

سفر به استانبول یا دبی یا قشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 42 پست
من برم نهار صاحب تاپیک هم رفت بای نارنیا و بقیه دوستان
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکیه بهتر از دبی هست.من انتالیا خرید خاصی نکردم.بیشتر تفریح ولی استانبول فقط خرید کردم و تفریحم فقط کلوپ وجزیره بود.استانبول خرید بهتری داشتم تا دبی.استانبول سرد نیست الان بستگی به خودتون داره که سرمایی نباشی.سوغات و خرید عالی تایلند تفریحشم بی نظیره.
من اصلا دنبال چیزای مارک نیستم....چون هر چی بخرم دو سه بار بیشتر نمیپوشم...و بعد دو ه بار میره تو کمد ...واسه همین قیمت پایین میخوام...بعد اینکه خیلی باید سوغات بیارم که پولش و ندارم از طرفی هم نیارم ناراحت میشن....اصلا موندم
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
2731
من اخرین بار آذر پارسال بودم.منم اهل مارک خریدن نیستم.حتی مغازه های مارک هم چیرای حراجشو می خرم.الویوم استانبول همه حراجی هاست.تیشرت واسه خودم و شوهرم 15 تومن شلوار جین 40 تومن.نیم بوت اسپرت 35
سلام فک کنم تو اردیبهشت هوا خوبه استانبول من تازه استانبول بودم من نمیدونم چه حدود سوغات میخوای بخری ولی میتونستی خرید خوبی داشته باشی اگه یه روز هم بازارای روز مثل جمعه بازار بری برای سوغات خوب بود اما مثلا از دفکتو و ال سا وایکی کی میتونستی تیشرت ساده زنونه و مردونه با 15 تا 20 تومن بخری تو جمعه بازار تاپ 5 تومن و تیشرت ده تومن تیشرت دخترونه حدود ده تومن با جنسای خوب و نرم بود البته من نشستم هنوز ببینم از شستشو چجوری در میاد اما ظاهرا که عالیه جین تو جمعه بازار با سی تومن بود تو ال سی و کوتون اینا با 60 70 تومن
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
دبی همچمیشه خرید خوبی داشت برا سوغاتی گرین هوس و دی تو دی و اینجور جاها داره برا خودتم که مارکای ارزونتر هم پیدا میشنچهمش که گرون نیست اما دبی فصل حراج بری بهتره به تظر من
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش