2733
2771
سلام ببخشید ک گفتم با حجاب اما با کلاس چون متاسفانه اکثر افراد محجبه ای ک من دیدم زیاد در بند مد و آراستگی نیستن . حالا من از شما راهنمای میخوام میخوام بدونم پوششتون چطوریه یه چیزه خاص میخوام یه چیزه تک ک هم با حجاب باشم هم ببخشید امل به نظر نیام آخه من چند وقتیه حجاب میگیرم و الان متاسفانه اعتماد به نفسم رو از دست دادم کمک میخوام
Life's donkey without me
متاسفانه از وقتی هم ک موهامو میکنم تو احساس میکنم جاریم خودشو رو از من سر تر میدونه چون دم به دقیقه رنگ مو عوض میکنه هر بار یه مدل جدید به موهاش میده
Life's donkey without me

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سمانه جان.منم همینطور.من مجردی مانتویی بودم.اما الان به خاطر مادرشوهرم مجبورم باحجاب وچادری باشم.احساس میکنم اصلا بهم نمیاد.عین خنگا میشم.نمیدونم چکار کنم.
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
نیکا جون من حجاب رو به خواست خودم انتخاب کردم اما چادری نیستم چون میدونستم اگه یهو چادری هم بشم نمیتونم سرم کنم و اختلال شخصیتی پیدا میکنم
Life's donkey without me
اگه تهرانی برو تجریش مانتو دیبا فوق العاده مانتو های حجابش شیکه ،،،،،، درضمن جاریت مطمئن باش اعتماد به نفس ضعیفی داره که هی موهاشو به رخت میکشه شماهم میتونی رنگ کنی ومواقعی که خانوما هستن روسریتو برمیداری همیشه تمیز ومرتب باشه موهات ملاک تمیز بودنه همیشه کیفای مارک کفشای شیکه مارک عطرای خوشبو بزن بیشتر حرصش میگیره
2706