2733
2734
من یه دختر 3ماهه دارم که از اول کمکی شیرخشک میخورد. درضمن افلاکی هم داره. چند روزه سینه نمی گیره. میخوام بدونم بچه های شما چند نشونه و هفته ای چند تا قوطی شیرخشک میخورن؟ و اینکه ۶یا اینکه میگن بچه شیرخشک زودتر مریض میشه راسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پسرم 2 سالشه از اول شیرخشکی بود شیرخودمو 3 یا 4 ماه بیشتر نخورد خیلی کمتر از بچه های دیگه مریض میشد و وزن گیریش هم عالی بود منم به پسرم ببلاک میدادم با چندتا متخصص کودکان و فوق تخصص صحبت کردم چون حرفای اطرافیان راجع به شیر خشک خیلی بهم استرس وارد میکرد و منم چون شیر نداشتم از همون چند روز اول بهش شیرخشک دادم همه دکترا بهم گفتن اصلا نگران هوش و سلامتی اش نباش بچه تو هیچی از بچه های شیرمادر کم نخواهد داشت که هیچ چون همه ویتامینها بهش میرسه سالم تر و باهوش تر هم خواهد شد خیلی از شیرمادرها همه ویتامین ها رو نداره بخصوص مادرای ایرانی که خودشون معلوم نیست چی میخورن و ورزش هم نمیکنن و به خاطر تغذیه بدی که دارن اصلا شیرشون مقوی نیست بهم گفتن تحت تاثیر این تبلیغات الکی راجع به شیر مادر هم قرار نگیر تو هم مثل من اینقدر حرص نخور همش میگذره اینم یادت باشه همه بچه ها مریض میشن سرما میخورن تب میکنن همین که بچه ات مریض شد نگو به خاطر شیرخشکه بچه شیرمادر میخوره هم مریض میشه من و جاریم بچه هامون هم سن بودم اون شیرمادر میخورد و پسر من شیرخشک اون بچه اش مثلا هر ماه سرما میخورد بچه من هر دوماه سرما میخورد اینقدر به شیرخشک حساس نباش و بیخیال حرفای اطرافیان باش
قابل توجه مامانهای محترم: شیر خشک آپتامیل 1و2و3 همچنین شیر خشک بز ساخت آلمان با برند کابریتا (kabrita)، مناسب بچه های هایی که به پروتیین گاوی حساسیت دارند و بسیار سریع الهضم تهیه شذه از داروخانه های دبی و کویت. تلفن و تلگزام:09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@