2733
2734

بین این اسما کدوم بیشتر به سدنا میاد ؟

ستیا ستیلا دینا متینا ملیکا 

یا نظری شما ندارید ؟

ولی اگر از بین اینا یکی رو بگید ممنون میشم

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دینا بهتره  در کل لیست جالبی نیست لااقل بگو سدنا یعنی چی تلفظش چطوره تاحالا نشنیدم

سِدْنا 

نمیدونم واسه خالم میخوام😂😂😂

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند
دینا بهتره  در کل لیست جالبی نیست لااقل بگو سدنا یعنی چی تلفظش چطوره تاحالا نشنیدم

گفتم شماهم اگر پیشنهادی دارید بدید 

متینا 

آتنا و مَلِکا هم ب سدنا میاد

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
2738
متینا  آتنا و مَلِکا هم ب سدنا میاد

مرسیییی

اسم خودم اتناست😅😅😅

مرسیییی اسم خودم اتناست😅😅😅

سانیا هم بش میاد

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت