2733
2734

@منتظرررررظهور     سلام عزیزدلم خیلی ممنون از دعوتت 🙏❤️😘 

ان شاالله به زودی چشم همه منتظران به جمال آقا امام زمان عج روشن بشه🙏🌷🌷

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج به حق مولاتنا زینب کبری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌼💚

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم                        اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم                         اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم                         اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم                        اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم.

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
@منتظرررررظهور     سلام عزیزدلم خیلی ممنون از دعوتت 🙏❤️😘  ان شاالله به زودی چشم ه ...

سلام عزیزم 

ممنونم که جواب دادی خیلی وقت بود ازتون بی خبر بودم. ان شاءالله سلامت باشید و حاجت روا. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

🤍اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🤍

💛اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💛

❤️🤍PEGAH🤍❤️

@دختری_که_جک_ولش_کرد  

@afsooonnn  

@بانویتابستون۷۱  

@eliott93  

@جان_و_جهانم    

سلام دوستای مهربون امام زمانی من... صبح تون پر از خیر و برکت به حق دعای امام زمان مون ان شاءالله . به نیابت از هر عزیز پنج مرتبه صلوات میفرستم برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عزیزمون. شما هم امروز اینجوری صلوات بفرستید... توصیه شده پنج شنبه ها حداقل صد مرتبه این طوری صلوات بفرستیم... 

🌟الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم و أهلِک عَدُوَّهُم منَ الجنِّ و الإنس منَ الاوّلینَ و الآخِرین🌟

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738

@sayeh6859  

@نخودچی1403  

@سمیه_12  

@افسانه96  

@آآآاناناس    

سلام دوستای مهربون امام زمانی من... صبح تون پر از خیر و برکت به حق دعای امام زمان مون ان شاءالله . به نیابت از هر عزیز پنج مرتبه صلوات میفرستم برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عزیزمون. شما هم امروز اینجوری صلوات بفرستید... توصیه شده پنج شنبه ها حداقل صد مرتبه این طوری صلوات بفرستیم... 

🌟الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم و أهلِک عَدُوَّهُم منَ الجنِّ و الإنس منَ الاوّلینَ و الآخِرین🌟

@آرزوهام3  

@هر_سقوطی_پایان_نیس  

@az_bahardokht  

@mahlaghaaaa  

@پرتقالتامسونم    

@dyana78  

@نوستالوژی  

@درنادیان  

@پسرم،عشقم    

@دختری_که_جک_ولش_کرد   @afsooonnn   @بانویتابستون۷۱   @eliott93   ...

سلام عزیزدلم

خیلی ممنونم مهربونم

الهی حاجت روا باشی گلی بانو

چشم حتما ، به نیت حاجات شما دوست عزیزم:

❤️🤍PEGAH🤍❤️
@آرزوهام3   @هر_سقوطی_پایان_نیس   @az_bahardokht   @mahlaghaaaa   ...

سلام عزیزم.صلوات فرستادم.مرسی،حاجتروای بخیر باشی.

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به بحق حضرت زینب(س)

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

قربونت برم امام زمانم ده تا صلوات میفرستم

شما هم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭

سلام🌸🌿

صبح زیباتون بخیر 🌸🌿

الهی درهای مهربانی‌همیشه بروی دلهاتون باز باشه 🌸

الهی نسیم عشق نوازشگر لحظه هاتون باشه🌸

الهی شکوفه های لبخند روی لباتون باشه🌸

🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸⁦🌿

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩