2752
2734

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

≼ السلام‌علیک‌یا‌ابا‌صالح‌المهدی ≽

امام خوب زمانم هر کجا هستید 

با هزاران عشق و ارادت سلام 

✦السّلامُ عَلَیْڪَ یا صاحِبَ الزَّمانِ 

✦اَلسَّلامُ عَلَیْڪَ یا خَلیفَةَ الرَّحْمانِ ،

✦اَلسَّلامُ عَلَیْڪَ یا شَریڪَ الْقُرْآنِ ،

✦اَلسَّلامُ عَلَیْڪَ یا إِمامَ الْإِنْسِ وَالْجانِّ

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🌟الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم و أهلِک عَدُوَّهُم منَ الجنِّ و الإنس منَ الاوّلینَ و الآخِرین🌟

🍀سید بن طاوس روایتى نقل کرده که ذى القعده محل اجابت دعا است در وقت شدّت و در روز یکشنبه این ماه نمازى با فضیلت بسیار از رسول خدا صَلَّى الله علیه و آله و سلم روایت کرده که مجملش آن است که هر که آن را بجا آورد توبه اش مقبول و گناهش آمرزیده شود و خصماء او در روز قیامت از او راضى شوند و با ایمان بمیرد و دینش گرفته نشود و قبرش  گشاده و نورانى گردد و والدینش از او راضى گردند و مغفرت شامل حال والدین او و ذریه او گردد و توسعه رزق پیدا کند و ملک الموت با او دروقت مردن مدارا کند و به آسانى جان او بیرون شود.

🔻کیفیت آن چنین است که در روز یکشنبه غسل کند و وضو بگیرد و چهار رکعت نماز (دو نماز دو رکعتی) گذارد: 

🍀 در هر رکعت سوره حمد یک مرتبه و قُلْ هُوَ اللّهُ اَحَدٌ سه مرتبه و مُعَوَّذَتَین (فلق و ناس) یک مرتبه 

🍀بعد از نماز هفتاد مرتبه استغفار کند و ختم کند استغفار را  به "لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللّهِ الْعَلىِّ الْعَظیمِ" و سپس بگوید: یا عَزیزُ یا غَفّارُ اغْفِرْ لى ذُنُوبى وَ ذُنُوبَ جَمیعِ المُؤمِنینَ وَالْمُؤمِناتِ، فَاِنَّهُ لا یغْفِرُ الذُّنُوبَ اِلاّ اَنْتَ.

👈👈مهلت اقامه: یکشنبه های ماه ذی القعده تا قبل از غروب آفتاب. این نماز را در یکشنبه های سایر ماه ها هم میتوان به قصد رجاء اقامه کرد.

💚التماس دعای فرج. 

💙یا علی. 

💙💚ثواب این پست هدیه به حضرت معصومه سلام الله علیها به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان مون اروحنا له الفداء. 

🌟الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم و أهلِک عَدُوَّهُم منَ الجنِّ و الإنس منَ الاوّلینَ و الآخِرین🌟

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلے مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم📿

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

اللھم‌عجل‌ݪوݪیڪ‌اݪفࢪج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

اللھم‌عجل‌ݪوݪیڪ‌اݪفࢪج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

به نیت سلامتی دختر گلم😍🙏🏻

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
سلام متن تاپیک آخرم اگر دوست داشتید بخونید تشکر 🌸 @گل_ناز_یخی     @ملوسکتونم1 &nbs ...

سلام دوست مهربانم ، عزیزم قشنگم ، خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم ، از زمین تا آسمون خدا ازت متشکرم ، نماز رو اول به لطف خدا که خواندن این نماز و دوستی مثل شما رو رزقم کرده و دوم به لطف شما دوست خوبم خوندم و برای همه دعا کردم و ثوابش رو به همه بزرگوارانی که نوشته بودی اهدا کردم ، به جرأت میتونم بگم بهترین حس دنیا رو داشت این نماز ، خیلی فراتر از چیزی که بتونم وصفش کنم ❤️❤️❤️

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

تقدیم به محضر مبارک امام عصر (عج)

التماس دعا

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
سلام متن تاپیک آخرم اگر دوست داشتید بخونید تشکر 🌸 @ظهور313     @__banooo2__ ‍  ...

سلام خواهر قشنگم 😘 ممنونم🌹

التماس دعا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

عزیزم عذرشرعی دارم نمیتونم بخونم التماس دعاهرکسی خوندووممنونم ازشمابخاطر یاداوریتون اجرتون بااقااجانم امام زمان عج 

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل الفرجهم 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
سلام خوندم عزیزم💚💚  چشم حتما امروز میخونم نماز رو انشاالله قبول درگاه حق

چشمت سلامت ✨️

ممنون 😍🌸

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2706