2733
2734
عنوان

خانمهایی که بینیتون و عمل کردید خیلییییی شک دارم😩لطفا بییاید

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 36 پست
ببین منم عین تو هر بار چسبو عوض میکنم بینیم ی حالت دیگس ولی خیلی ریلکسم  چون نتیجه ۶ ماه ب بعد ...

منم اینو میدونم. ولی امشب پیش خودم گفتم نکنه اون قسمت ورم نباشه و خوابه؟ شما چند وقته عمل کردید؟ ورم بینیتون دست می‌زنید میره داخل؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
درست میشه من تا دوماه کلا سوراخ هاش تابه تا بود بعدش درست بود ده روز حالا دوباره گنده شده مثل قبل هم ...

دوباره رشد کنه تون خیلی باحال بود😄😄

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
به من اصلا نگفتن

زنگ بزن بپرس از دکترت

منم اینو میدونم. ولی امشب پیش خودم گفتم نکنه اون قسمت ورم نباشه و خوابه؟ شما چند وقته عمل کردید؟ ورم ...

دقیقا یک ماهه ...اره عین تو بعضی جاها سفت بعضی جاها میره داخل ...تا چند روز پیش سوراخا تا ب تا بود.الان تقریبا مثل همن.نوک بینیمم خیلی ورم داره  یعنی از قبل گنده ترشده ولس میدونم ورمه

فقط باید صبور بود من اینقد ذوق دارم چون واقعا مدلش بهم میاد  و میدونم بهترم میشه

خوی این +ثلا ورم سفت مانند میره؟ مال شما و متون و لمس می‌کردید سفت بود؟ مثل حالت غضروف؟ 

زنگ بزن بپرس از دکترت

دو روز پیش رفتم بخیه بکشن گفتم بهش 

گفت کار نکن خم‌نشو استراحت کن 

منم اصلا استراحت ندارم بخدا 

شوهرم گاوه ، بچه هامم کار نمیکنن ، یکیش که ۴ سالشه ، اونیکی هم فقط گوشی بازی میکنه 

منم بشور جمع کن جارو کن طی بکش دستمال بکش ظرف بشور غذا بپز

بخدا خیلی درد دارم

من چرا هنوز درد دارم  دقیقا ۱۷ روز پیش عمل کردم

من از روز اولم درد نداشتم. فقط هفته اول کلافه بودم تا گچ و برداشت

خوی این +ثلا ورم سفت مانند میره؟ مال شما و متون و لمس می‌کردید سفت بود؟ مثل حالت غضروف؟ 

ورم که یکسان نیست همه جا...ممکنه امروز یجاش ورم کنه فردا ی قسمت دیگه...شاید برا تو هم اینطوره.الان مشکلت دقیقا چیه ؟

2706