2733
2734
عنوان

وزن کوچولوتون تو 2سالگی چقدر بود؟ قدش چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 42 پست
سلام نیلو عزیزم متین گلی چطوره؟ الی جان شما خوبی عزیزم؟ محمدمهدی یه کم غذاخوردنش بهتر شده البته یه ذره ولی اینقد که اذیتم کرده همینم خدا رو شکر میکنم نیلو جان امگا3 چیه؟ شربته؟
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الی جان پسر من بین 300 تا 500 سی سی شیر میخوره البته فقط شب متاسفانه روز نمیخوره چند روز پیش بهداشت بودم وزنش 13 و 300 اما قدش رو نتونست بگیره رو تخته جا نشد فکر میکنم قد خوابیده 90 باشه به نظرم کوتاه مونده بچه ها، چی کار کنم قد بکشه؟ نیلو جان شربت امگا3 واسه چی خوبه؟ دکتر بهت داده؟ کنارش مولتی هم میدی؟
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
یه سوال دیگه کی سر کار میره؟ کوچولوهاتون کجا میذارین؟ من بعد از عید مجبورم پسرم بذارم مهد، به نظرتون اشتباه میکنم؟ خیلی دلم شور میزنه البته فقط یک روز کلاس دارم بقیه روزا 2 3ساعت میبرمش که فقط بازی کنه ولی واسه همون یه روز دلم خونه، میگم نکنه اذیتش کنن یا بچه ای بزنش وای خدااااا
یه مدت بهش سیپرو دادم فکر کنم اثر اون بود البته 4 5ماه پیش بازم مطمئن نیستم البته الان محمدمهدی از اون حالت که هیچی نخوره در اومده شکرخدا حداقل یک وعده رو با میل خودش میخوره معمولا بچه ها بعد از دو سال کم کم بهتر میشن به شرطی که رها شون کنیم و حساس نشیم
من دو هفته خونه مامانم بودم و زیاد واسه غذا با پسرم درگیر نبودم حتی مولتی هم درست بهش نمیدادم باور نمیکنی چقدر قشنگ غذا میخورد همه هم با میل خودش حتی یه بار تو یه کاسه واسش یه ملاقه آش رشته ریختیم همشو با دست خورد هر کی هر چی میخورد اینم میخواست. به نظرم بچه وقتی ببینه دیگران با ولع میخورن اونم اشتهاش باز میشه و خودش طلب میکنه
یه سوال دیگه من پسرمو تازه از شیر گرفتم ولی درست درمون شیر نمی خوره اگه به زور خودمو بکشم روزی 150 سی سی بخوره آیا بچه های شما هم اول از شیر گرفتید اینطوری بودند تازه من روزایی که کم شیر پاستوریزه می خوره بهش 5س سیکلسی کی می دم نمی دونم کارم درسته یا نه؟اگه تجربه ای دارید ممنون میشم راهنماییم کنید؟
الی جان نگران نباش پسر منم اولش همینجوری بود و شیر نمیخورد کم کم علاقه مند میشه ببین با چی بیشتر دوست داره با همون ترکیبش کن مثلا با شکر یا با شیره انگور یا عسل یا شیر موز کدوم؟ البته پسر منم فقط تو خواب میخوره میتونی تو شیر نون بریزی و صبحانه یا عصرانه بهش بدی
2706