2752
2734
عنوان

رویان برم یا مطب دکتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از بس تو تاپیکا گشتم دیوونه شدم کلا ٥/٦تا دکتر درجه یک هستن تهران من پیش یکیش رفتم ٢بار ازبس که بی اهمیت بود نسبت به جواب عکس و آز اسپرم شوهرم و اصلا نمیگفت مشکل چیه چکار کنم باید با تریلی از دهنش حرف میکشیدم خودم زبانم خوبه فعمیدم گرفتگی لوله دارم یا شوهرم کم تحرکی داره فقط گفت بیا ماه بعد داروهاتو شروع کنم من دیگه نرفتم
ببین من اونموقع بعد رویان یعنی سال ۹۱ رفتم پیش دکتر افلاطونیان که از یزد میومد تهران بیمارستان لاله
نمیدونم الان دیگه میاد یا نه ولی تشخیصش فوق العادست
بعد که باردار شدم خودش منو معرفی کرد به دکتر یوسف نژاد
واسه بچه دومم هم دیگه رفتم پیش یوسف نژاد
افلاطونیون که معروفه نمیدونم ازین دکترای معروف ترسیده شدم برا همین میگم برم رویان دکتر منم تو این سایت پیداش کردم مریضاش خیلی تعریف میکنن ولی جواب عکس رنگیم جلوش بود اصلا کلامی نگفت خانوم شما گرفتگی داری درمانت اینه مثلا ... وارد سیستمش کرد و گفت ماه بعد بیا که من نرفتم

سلام عزیزم

به نظر من مراکز خیلی بهتر هستن به شرطی که یه مرکز درست و حسابی باشه

مثلا من خودم چند سال رویان و ابن سینا میرفتم اما اصلا راضی نبودم ، فقط وقتمو تلف کردم و کلی هزینه از دستم رفت

ولی از وقتی رفتم مرکز مام روند درمانم خیلی خوب پیش رفت چون همه چیش روی نظم بود محیطش خیلی آرام بخشه ، پیگیریه کادرش عالیه دکترمم که خیلی دلسوزو مهربونه

همسرمم همونجا درمان شد خدارو شکر