2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه بگی کی میمیره ؟🥲 اروم اروم بگو 😂 من فکنم اشتباه فهمیدم 

🤣فقط راننده میمیره...دیاکو و ایسان و بقیه سالم میرسن..ابوخالد و داعشام میمیرن

2731
🤣فقط راننده میمیره...دیاکو و ایسان و بقیه سالم میرسن..ابوخالد و داعشام میمیرن

واییی ترسیدممممم😂😂😂چرا پس یکی گفته بود ایسان موقع فرار میمیره😐😂😂خوشحال شدم

پس چرا میگی غمگین بوووود؟؟🥺🥺

راننده کیه اسمش چی بود 

خالدچی شدبااون زبون درازش؟

افتادن دنبال ماشین دیاکو اینا..دیاکو و اردلان پیاده شدن که بجنگن بقیه فرار کنن.جفتشون تیر خوردن هم دیاکو هم اردلان.ابوخالدم کشتن

2740
واییی ترسیدممممم😂😂😂چرا پس یکی گفته بود ایسان موقع فرار میمیره😐😂😂خوشحال شدم پس چرا میگی غمگین ...

نه ایسان فرار میکنه اون راننده بدبخت میمیره خیلی گنا داشت

چون اردلان مرد دیگه😭

نه ایسان فرار میکنه اون راننده بدبخت میمیره خیلی گنا داشت چون اردلان مرد دیگه😭

عههه اهااان وای تازه فهمیدممم ای وای اخهییی🥺🥺🥺🥺🥺بیچاره واقعا ادم خیلی خوبی بود 🥺💔

افتادن دنبال ماشین دیاکو اینا..دیاکو و اردلان پیاده شدن که بجنگن بقیه فرار کنن.جفتشون تیر خوردن هم د ...

پس خیلی هیجانی بوده خوب شدندیدم .هنوزصبحه تاپیکت وکسی ندیده ممنون از اینکه جوابمودادی

عههه اهااان وای تازه فهمیدممم ای وای اخهییی🥺🥺🥺🥺🥺بیچاره واقعا ادم خیلی خوبی بود 🥺💔

اره خواهر اخرش دیاکو از جیب اردلان عکس خواهرشو درمیاره.همون خواهرشو که کشته بودن که بخاطرش اومد کمک ایسان😭

پس خیلی هیجانی بوده خوب شدندیدم .هنوزصبحه تاپیکت وکسی ندیده ممنون از اینکه جوابمودادی

اره خیلی منی که با هیچ کدوم از قسمتاش هیجان نمیگرفتم بااین یکی خیلی عصبی شدم..قربونت عزیزم

2706