2733
2734
عنوان

پسر ۶ ماهم حالش خوب نیست😢😢چیکارکنم خدااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 17 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حمومش ک سخت نیس اگه میترسی لیز بخوره میتونی تونیک یا دامن بپوشی بعد ببری حموم اونا ک تنت باشن لیز نمیخوره نشسته هم بشورش ک زیاد بغل نکنیش من دوتا بچه هامم از اول خودم بردم حموم حتی بچه فامیل رو هم واس بار اولش بردم اونقدراهم سخت نیس بچه شما هم بزرگه دیگه شش ماهشه باید بشینه و کارت خیلی راحته
چهارتخمه هم میگن واسه خلط گلو خیییلی خوبه بهش بده،عناب دم کن بهش بده،نبات داغ درست کن بهش بده،میگن آویشن،و پونه رو دم کنی واسه سرما خوردگی عالیه،عزیزم دخترم هفت ماه دنیا اومده بود،فقط تا پونزده روز اولی حتی کمتراز پونزده روز مامانم یا خواهر شوهرم حمومش میدادن،بعدش خودم میبردمش میشستمش مرتب چون اگه نمیشستمش پیشم کثیف بود برای حمامشم خودمو همسرم تا یک هفت ماه اول رو حمومش میدادیم چون هفت ماه بود خییییییلی کوچیک بود
خداجونم بخاطر همه چیز شکررت
2740
بانو جان من دوقلو دارم و از اول خودم بچه هام رو بردم حمام بدون هیچ کمکی. حتی شوهرم هم میتونست و میبرد. بالباس برو داخل حمام و روی زمین چیزی بنداز و نشسته بزار رو پاهات بشور موقع اب ریختن دستت رو بگیر جلو صورتش کامل که اب وارد دهان و بینی و چشماش نره. ماشالا الان دیگه بچت تو دست می یاد سخت نیست
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت
بانوی احساس مرتب بهش بده چهارتخمه رو هروقت سرهرساعت خواستی داروهاشو بهش بدی چهار تخمه رو نیمه گرم کن نه این که دهن بچت بسوزه ولگرم باشه بعد داروها بهش بده واقعا عالیه
خداجونم بخاطر همه چیز شکررت
2706