2752
2734
عزیزم ......ناراحت نباش ... حالا زود یا دیر ازدواج کردی .......حالا ازدواجت مناسب نبوده این تقصی جامعه ماست که باید منتظر باشیم یکی بیاد دنبال دختر من تازگی به این نتیجه رسیدم ...پسرهای خوب و خانواده سریعا توسط دخترای زرنگ ربوده میشن ...هر کی میمونه زیاد جالب و دهن پر کن نیست معمولی معمولی هست اینا میرن خواستگاری ....حالا شانس بیارن دخترها این پسرا اذیت کن نباشن نظر من اینه پسرخوب الان نمیره خواستگاری ..اکثرا در وسطای کار ربوده میشن توسط دخترای زرنگ
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)
ریحانه زهرا جون دقیقن باهات موافقم 100درصد دوست من هم چند وقته به امید خدا باردار شده در صورتی که شوهرش رسمن عقیم بود چرا؟ چون اعتقاداتش قوی بود منم فکر که میکنم میبینم مثل اون نیستم اما میتونم بشم پس سعی کردم به خدا بیشتر نزدیک بشم نماز میخونم اما حالا با توجه بیشتر دعا میخونم اما با اخلاص بیشتر باور کن نتیجه میده
خدایا راضیم به رضای تو..................................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی رو هم می شناختم که تا 34 سالگی یه خواستگار هم نداشت، دو تا مشکل جسمی بد هم داشت با وضع مالی بد، اما نا امید از زندگی نبود، بعد هم یه خواستگار براش اومد با شرایط مناسب وازدواج کرد و با خیلی زود بچه دار شد، اونم چه بچه دار شدنی، فیبروم شکمش اندازه خود بچه بود، والا الان خیلی ها بدون دلیل بچه دار نمیشن، هیچ وقت نباید از رحمت خدا نا امید شد
عالیه جون ته دیگ سوخته ام صفایی داره هااا... بخدا الان منی که نشستم اینا رو میگم 2 تا اتفاق تو زندگیم هستن خیلی بد..ولی باهاشون کنار اومدم...یکی از همکارام میگفت تو خلی با اینهمه مشکل بازم میخندی...ولی خل نیستم..چون مشکل هست دیگه...کاریش نمیشه کرد...