2733
2734

قبل به دنیا اومدن بچم اصلا حس مادرانه نداشتم متنفر بودم از شیر دادن میگفتم کی بخوات شیر بده بچه بچه رو شیر خشکی میکنم اما چند نبر از شماها گفتین بزرگترین لذته من تو دلم میگفتم نه بابا ..

خدارو شکر نی نی دنیا اومد اما نی نی حساسیت به شیر گاوی هست و رفلاکسم داره از ۱۵ روزگیش فهمیدم شروع کردم رژیم شیر خودم با شیر خشک میدادم اما امروز رفتم دکتر گفت شیر خودت قطع کن فقط شیر خشک بده چون بچه اصلا وزن نگرفته 

کلی گریه کردم بچم وقتی سین ه میخوره اینقد ارامش دار میخوره اما شیر خشک همش ول میخوره خوب نمیخوره😭😭😭شیر خشکم چون مخصوصه بد مزه هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چاره چیه عزیزم

به خودت بیشتر برس،وعده هاشم کمتر کن عادت میکنی بلاخره یه روزی باید از شیر میگرفتی

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2740
شیرخودت خیلی ضرر داره واسه بچه...رفلاکس و حساسیت باهم داره خیلی اذیت میشه طفلی...منم دخترم ۹ماهشه در ...

شما چه شیر خشکی میدید اره با اینکه من الان تو رژیمم هیچی جز مرغ و برنج و گوشت گوسفندی نمیخورم اما اصلا وزن نگرفته بود گفت شیرت فایده نداره خانم

منم مثل تو فکر میکردم نی نی 18 روزشه حالا نگرانم یه درصد نتونم خودم شیر بدم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

عزیز دلم کاملا درکت میکنم

با تمام وجود میفهممت 

سه روز شیر نداشتم داشتم میمردم 

دلم میخواست خودم شیر بدم بهش 

اما عزیزم سخت نگیر وقتی چیزی نشد دیگه نشد 

نباید همه ذهن و روحت رو بذاری رو این مسأله

به سلامت بچه ت فک کن

واقعا وابسته میشه ادم مخصوصا برا بچم خیلی با ارامش شیر خودم میخوره

دقیقااا 🥺

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2706