2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تخمک گذاریم همون روز اقدامم بود الان سه روز گذشته ازش

درسته گذشته ولی هورمونی در بدنت میمونه تا چند روز، اصلا به بی بی چکت اعتمادی نیست...

به نظر من بخاطر وجود هورمون lh در ادرارت هست... بی بی چک نهایت یک هفته بعد از لقاح شاید مثبت بشه...

مال من پنج روز قبل موعد یعنی نه روز بعد تخمک گذاری هاله داشت ، سه روز بعد پررنگ تر شد، بتا دادم تازه ۱۱۰ بود.

درسته گذشته ولی هورمونی در بدنت میمونه تا چند روز، اصلا به بی بی چکت اعتمادی نیست... به نظر من بخاط ...

نمیدونم والا تا حالا نشده بود بی بی چک بیخودی هاله بندازه برام

مخصوصا مدیکور که دقیقه

نمیدونم والا تا حالا نشده بود بی بی چک بیخودی هاله بندازه برام مخصوصا مدیکور که دقیقه

صبر کن چهار روز بعد تکرار کن اگه پررنگ شد که میشه به امید خدا

بارداری...

این بی بی چک ها هاله دارن یا زمان تخمک گذاری ات رو اشتباه میکنید و واقعا مثبته، یا هم زمان تخمک گذاری هست و بخاطر هورمون تخمک گذاری هاله زده...

ولی برای آزمایش زوده، صبر کن...

صبر کن چهار روز بعد تکرار کن اگه پررنگ شد که میشه به امید خدا بارداری... این بی بی چک ها هاله د ...

باشه عزیزم آزمایش رو صبر میکنم از‌موعدم بگذره میرم میدم 

اما این ماه کیت زدم کامل سه روز پیش دو خط شد از ظهر که ظهر اقدام کردم و اخر شب به شدت‌ سمت راست زیر دلم تیر می کشید که قکر کنم ازاد شد تخمک اون موقع هم یه اقدام کردم

قرداش کیت زدم خط کمرنگ داشت عصرشم منفی شد کلا

باشه عزیزم آزمایش رو صبر میکنم از‌موعدم بگذره میرم میدم  اما این ماه کیت زدم کامل سه روز پیش د ...

چاره ای جز صبر نیست اگه پررنگ شد چند روز بعد بارداری...

و یه چیز جالب این که من هر وقت بی بی چکم مثبت شده کیت تخمک گذاری هم برام مثبت شده...فکر کنم این ها یکم رو هم اثر میزارن.